Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetne lebuktatni azt...

Hogyan lehetne lebuktatni azt a személyt aki elveszi a pénzt?

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 21:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vele már beszéltetek?
2016. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10-esnek: azt hiszem rosszul fogalmaztam. Nem ugy ertettem, hogy a szobalanyok irnak egy papirt, hanem hogy a hotel kiakasztja vagy beteszi a szobaba mint altalanos informaciot: pl. ha uj törölközöt akarnak rakjak a földre a regit, ket naponta csereljük az agynemüt, ha jattolni szeretnenek a recepicion talalhato egy kis doboz, stb. Azert is kene beszelni a nagyfönökkel, hogy hivatalosan fel lehessen venni az altalanos informaciok köze.
2016. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
És még miért nem próbáltatok meg odamenni ahhoz, aki elteszi a jattot, hogy "édes drága Annamária, kis szívem, azt nem neked rakják oda, hogy ennénk meg a tüdődet igényesen"?
2016. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12-es: köszi a kiegészítést, így már érthető. :)
2016. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az a baj, hogy mi már többször jeleztük ezt a vezetőség felé is, és a gondnoknő felé is. A vezetőség azt mondta, ha rajta kapják kirúgják, de persze nem egy szobalány mellé fognak kiállni, szóval nem lett belőle semmi.

Gondnoknőnek mikor mondtuk,az lett a vége, hogy azt illeti meg a jatt, aki a szobát takarítja vagy aki elsőnek ér oda.

2016. júl. 14. 22:46
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor mondjatok fel a p..csába. Takarítóként szerintem nem olyan nehéz elhelyezkedni, nem egy álomszakma.
2016. júl. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én is jártam hasonló cipőben sajnos lehetetlen lebuktatni.Sajnos ha nincs meg a bizalom a szobalányok között akkor ez van.
2016. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!