Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jól éreznéd magad olyan...

Jól éreznéd magad olyan munkahelyen ahol nem nagyon beszélnek veled és kigúnyólnak?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem. Ez nem is kérdés.
2016. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
teszek az ilyenekre nemérdekel azért vagyok ott, hogy megélhessek nem azért, hogy mások idiotizmusaival foglalkozzak, ignorálom az ilyen embereket és kész, ha valakinek baja van az az ő baja
2016. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem.


Bunkó kollégák mindig és mindenütt voltak, vannak és lesznek. A kérdés inkább az, hogyan tudod figyelmen kívül hagyni őket... mert ha javíthatatlanul idióták, ha beledöglesz, sem tudsz segíteni rajtuk.


Hagyni kell a francba őket - és kész.

2016. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nem beszélés nem zavarna.. legalbb nem kellene a hülyeségeiket hallgatni.


Gúnyolódás annál inkább zavarna.

2016. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem gúnyolnak ki, de nem is beszélnek velem, mert be van dugva a fülesem.
2016. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem, de igyekeznék megtanulni kezelni a helyzetet. Konkrétan a lehető legkevesebb kommunikációra törekednék.
2016. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6 éve napi 8-12 órában egyedül vagyok egy raktárban 2 darabonként 180 decibelt toló műanyag daráló társaságában... Nekem már az is jó lenne néha, ha legalább gúnyolna valaki, csak halljak emberi hangokat munkában...
2016. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nyilván nem, de általában nem veszem magamra a rossz beszédet, és amúgy sem azért dolgozom, hogy barátkozzak, hanem hogy pénzt keressek. Szóval hacsak nem lenne jobb opcióm, akkor dolgoznék tovább.
2016. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem.
2016. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyen dolgozok évek óta. Az első félév igazi rémálom volt, kétségbeesetten próbáltam ismerkedni, de mindenki elzárkózott. Aztán abbahagytam a próbálkozást, az első év végére kezdtem lassan hozzászokni. Mostanra már egyszerűen nem érdekel, már igazából az zavarna, ha valaki szólna hozzám. :) Nézem a dolgok pozitív oldalát: ha nem beszélnek velem, legalább van időm a munkára koncentrálni, jobb teljesítményt és így jobb bért elérni! :) Az pedig, hogy mindenféléket mondanak rólam a hátam mögött őket minősíti nem engem.
2016. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!