Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más munkahelyen is így "rakják...

Más munkahelyen is így "rakják" ki az alkalmazottakat?

Figyelt kérdés

3 hete kezdtem az új helyen másik két csajjal. Azt mondták a titkárságon hogy nagyon örülnek nekünk. Tegnap behívtak minket. Mondták péntektől, vagyis mától rendesen bejelentenek minket aug.1 -ig. 8-tól leállás 28-ig. Elsejétől 29.-ig szünet. 29.-től újra felvesznek minket ès azonnal bejelentenek. Tegnap tudtam meg 2 régebben ott dolgozót kirúgtak csak mert hiányoztak. Ma jelentettek volna be rendesen. De nem mentem be mert elkaptam vmi vírust. Telefonon mondta az egyik csak reggel nincs semmi baj hétfőn menjek. Küldjem el nekik sms-ben a bizonyítványom számát hogy hétfőn reggel bejelentsenek. Megadtam. Délután a másik titkárnő felhívott mégse kell mennem mert se engem se a másik két egyszerűsített lányt nem tudják foglalkoztatni!!! 29.-től mehetünk, de ha találunk mást azt megértik, viszlát.

Nem tudom ez mennyire volt korrekt tőlük?


2016. júl. 22. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát emberileg nem volt szép, jogilag meg nem sokat tudsz tenni, mert ahogy értelmezem nem dolgoztál náluk.
2016. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul az ilyen is. Ronda dolog, de van hozzá joguk, és ezért ilyen is megtörténhet. De ha majd főnök leszel, te kedves leszel, akiről látod, hogy rendes, azzal te is rendes leszel, a rossz gonosz alkalmazottakat meg majd kirúgod.
2016. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ó, így engem is raktak már ki. A különbség, hogy én ott dolgoztam már 2 hónapja, és meg voltak elégedve a munkámmal, legalábbis nekem azt mondták. Aztán jött egy időszak, amikor kevesebb munka volt és mondták, hogy most kb. 1 hónapig ne menjek, mert nincs meló, de majd jön az újabb döpping 1 hónap múlva és majd hívnak, mikor kell menni. Ez volt 4 éve, azóta nem hallottam felőlük. XD
2016. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!