Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ha egy munkahelyen...

Szerintetek ha egy munkahelyen egymást ütik-vágják a kollégák az egy süllyedő hajó? Többit lásd alább.

Figyelt kérdés
Ha egy munkahelyen egymást sértegetik a kollégák, folyamatos a másik sértegetése, alázása, az egy süllyedő hajó, érdemes lelépni, főleg fiatalon nem? Azért ez ember elvárhatja a kollégáktól a normális hangnemet, kultúrált viselkedést, vagy ez Magyarországon felejtős?
2016. júl. 16. 21:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Hát ha belegondolunk, hogy a társadalom legnagyobb hányada fehérbőrű cigány, ezért igen. Felejtsd el, hogy ezek a férgek változni fognak. A hajuk kiszőkült, de belül egy cseppet sem változtak, ugyanolyan szemetek maradtak.
2016. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
A főnök meg mekkora csicska már, hogy rájuk sem szól..
2016. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Most nem azért de milyen az arány M.o.-on?


Most itt minden második munkahely az tulajdonképpen egy kocsma???


Bemegyünk, szétverjük egymást, kapunk fizut vagy nem, ilyen ez a popszakma?

2016. júl. 16. 21:28
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 év után azért léptem ki a munkahelyemről, mert elviselhetetlen volt a kollégák viselkedése. Napi szintű pocskondiázó pletykák, ha nem veszel részt vagy nem helyesled akkor téged is kibeszélnek. Napi szinten volt mások árgus figyelése, hogy ki mikor hibázik, és akkor rohanás gyorsan a főnökhöz panaszt tenni. Napi szinten volt, hogy ha új ember jött akkor őt helyből kizsigerelni, hogy minél előbb elmenjen.. Én igyekeztem teljesen kizárni magam ezekből, de egy idő után már nem tudtam, mert belém is kötöttek..(mi van nem értesz? otthon nem jobb?)

Nekem elegem lett, így felmondtam.

Egyébként az érdekesség az, hogy kis cégnél dolgoztam, ahol talán ha 5-6 ember volt ilyen undorító. A többiek inkább követték, helyeselték de csak azért, hogy őket békén hagyják.

Azt még meg kell jegyeznem, hogy ez a munkahely Angliában van.

2016. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Oké, én megértem hogy pár ember nem fér a bőrébe vagy hogy mondjam, és a többiek még viszik is tovább a bulit, de nekem személy szerint ez g@ci fárasztó. Komolyan mondom veszek 3 csirkét és a piacon árulok tojást, de nekem sok cég már kibírhatatlan. Úgy le kell lépnem. De most komolyan a másik gyepálása kinek jó???
2016. júl. 16. 21:31
 6/43 A kérdező kommentje:
Én ezt nem tudom elfogadni, nem tudom megérteni.
2016. júl. 16. 21:32
 7/43 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy komolyan gondolják-e, vagy vagy csak poénkodnak. Nekem minden munkahelyemen aláztuk egymást a munkatársakkal, de nem lett belőle sértődés. Tudtuk, hogy poén volt, jót röhögtünk rajta, aztán legközelebb visszavágtunk.
2016. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Megoldás ami beválik, munka után egyesével megkeresni a fő hangadót és befenyíteni.Egy két gyomros, is nyugodtan befigyelhet.
2016. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Nem tudom viccnek szántad e vagy komolynak, de pár ilyen beszólogatós meg ilyen bemozdulós embernek (olyanra gondolok aki így viccből nekem fut mintha ütne) úgy tényleg fognám azt beleverni, szétverni a vállát.


Komolyan mondom mint az általános iskolában!


Kocsmát befejezni.

2016. júl. 17. 11:13
 10/43 anonim ***** válasza:
Azt megtudhatjuk, hogy mit dolgozol?
2016. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!