Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gyakori, ha a munkahe...

Mennyire gyakori, ha a munkahelyre gyakornok kerül, az ott dolgozók fúrkálni kezdik és egyből féltik a helyüket?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, sajnos van ilyen...
2016. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyakoribb, mint hinnéd..
2016. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a munkaerő hiánnyal jönnek. Ha tényleg ennyire nincs munkás, akkor nem azért piszkálják a másikat, mert féltik az állásuk. Hanem azért, mert ilyen a stílusuk. Ha idősebbek, akkor mindenképp beszéld meg velük, hogy ne így bánjanak veled, legalább a rohadt gyakornoki időd alatt ne. Te is megadod a tiszteletet, ők is adják meg. Ennek egy munkahelyen kölcsönösnek kell lennie. Ha pont az ilyen furkáló, provokáló embereket küldenék el a főnökök, akkor hidd el, hogy senki meg sem mukkanna. Legalábbis ártó szándékkal nem.
2016. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyenek főként rokonok, unokatestvérek, másod és harmadunokatestvérek, apuka szeretőjének van egy fia és annak a barátnőjének az öccse, vagy régi oskolatrárs, a főnök szomszédja stb. Szóval nyugodtan áskálódhatnak, mert biztos a munkahelyük, ha bepanaszolod őket, akkor Te repülsz sajnos. Nekem ez a tapasztalatom, sajnos még állami cégnél is ilyenekbe futottam bele állandóan...
2016. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A 4esnek igaza van sajnos.

És még a nőknél talán ez jobban ki is éleződik....

2016. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan csak nyári diákmunkán voltam egy gyárban futószalagnál, tehát nem egy komoly meló, mégis próbáltak bemártani a főnöknél, hogy nem takarítok műszak után ki. Ez persze nem igaz, mindig megcsináltam. És ez főleg azért vicces, mert az mondta ezt, aki után én takarítottam fel, mert ő elment beszélgetni... :):)

Szóval ha még egy diákmunkán is előfordul, valószínűleg a való életben is.

Anya köztisztviselő, apa pedig egy cégnél mérnökinformatikus, de mindketten arról számoltak be, hogy mikor ők vagy épp mások újként odakerültek, mindig megpróbálták őket besározni a régiek.

Sőt, más diákmunkás és már rendesen dolgozó ismerőseim is mondták, hogy ez volt velük, tehát úgy gondolom, elég gyakori ez manapság sajnos...

2016. júl. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszer mondták is nekem egy zöld színű levelek kézbesítésével foglalkozó magyar cégnél: mi itt nagyjából mind rokonok vagyunk tudniillik és te csak egy idegen vagy közöttün akit véletlenül felvettek, úgyhogy jobb ha csendben maradsz és meghúzod magad, ha meg akarod tartani az állásodat. Nem is tartottam meg...
2016. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az összes ilyen szemét mocsok embert ki kéne rúgni a pics*@*ba, aki másokkal szemétkedik. Ráadásul ahogy mondták, legtöbbször ők maguk a hibásak, mégis mást hibáztatnak. A főnök helyében az összeset kirúgnám. Hogy jönnek ahhoz, hogy felnőtt ember létükre, amikor már gyerekük van és családjuk, a családapák olyan mocskosmód szemeten viselkednek, hogy a fiataloknak el kell jönniük? Ezt nem szabadna megengedni! Az ilyen mocskos szemétládáknak a börtönben a helyük! Vagy egyszerűen el kéne vágni a torkukat.
2016. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A nyugati országokban ilyen nem fordulna elő! És akkor még ezek mondják, hogy a nyugat mennyire erkölcstelen.. Egy f*@*szt!! Ha a munkahelyi gonoszkodás nem erkölcstelenség, akkor mi? Ezek a mocskos férgek az erkölcstelenek, épp ezért fogják rá a civilizált nyugatiakra az erkölcstelenséget. Egyszerűen undorító ami itt folyik, és akkor a kormányt hibáztatják, amikor a közvetlen munkatársak több szenvedést és kárt okoznak a másiknak, mint a fidesz meg az mszp együtt véve. Persze, alacsony a fizetés, szar a munka, de akkor még mi a f*@*sznak b*@*sztatják az embert is? Fogják be a mocskos pofájukat!! Nyugodtan mondjátok ezt meg nekik, ha bárki is ok nélkül beszól nektek!


Ez már nem a kib*@*szott iskola, ahol egymást b*@sztatják, ez már a való élet, le lehet állni!

Bár aki az iskolában ilyen, az a való életben is ilyen lesz, ez a nagy probléma!

2016. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
amikor 25 évesen elkezdtem egy nagy cégnél dolgozni vidéken, annyira naiv voltam bakker. az előttem lévő kölcsönbeadott lányokat sorra húzták meg a fiúk, volt aki a feleségét hagyta el és az új csajjal munkaidőben szexelt, még rájuk is nyitottak :D szóval a női kollégáim már eleve féltették a férjeiket,mert minő meglepő az ő férjüket is ott találták meg csak 20éve :D nah ennyire belterjesek a vállalatok. engem nem kedveltek meg, mert a pasikat elkerültem és visszapofáztam nekik, az idősebb nőket meg lenéztem mert ők ugyanolyan cafkák, csak gyűrű lett a kezükön. arról nem is beszélve, hogy egymás között ment az ide-oda dugi,csak megsúgom :D szóval nem egyszerű gyakornokként, vagy újként csatlakozni egy munkahelyhez az tuti. ja és csak családtagok kaphatnak melót annála cégnél, vagy ha "barátkozol a fiúkkal... nah erről ennyi a véleményem. azóta már nem is köszönök nekik, fulladjanak bele a saját nyomorukba.. szánalmas banda.
2016. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!