Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondáskor süteményt vinni?

Felmondáskor süteményt vinni?

Figyelt kérdés
Párom felmondott a munkahelyén alig 1 év után, állítólag a cégnél mindenki minden alkalomra süteményt visz a többieknek. Jövő pénteken lesz az utolsó napja, de állítólag pénteken sokan nem dolgoznak a csapatukból, ezért gondolkodik rajta, hogy előbb visz süteményt. Én leginkább a hétvégén tudnék süteménnyel készülni, hétköznap maximum cukrászdából hoznánk, ami itt borzasztóan drága (külföld). Szerintetek gáz lenne, ha bevinné a süteményt mondjuk hétfőn vagy kedden?
2016. aug. 1. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk is szokás búcsú sütizni, főleg az összetartóbb társasággal és ha nem tányérdobálással ér véget egy munkaviszony (felénk ez szerencsére ritka).


Szerintem teljesen mindegy mikor visz sütit. Nyilván úgy az igazi, ha az utolsó munkanapján visz, de ha nem, akkor nem. A gesztus a lényeg és hogy a párod úgy érezze méltón zárta le ezt a korszakot, ennyi.

Nálunk volt aki bolti pogit rendelt, olyan is, aki egy szimpla piskótát hozott kicsit felturbózva.

Nem tudom meddig dolgozol, de valami egyszerűbbet össze lehet dobni 1-2 óra alatt és ha a párodnak ez fontos, illetve nem akartok sokat költeni rá, akkor ennyit megér. :)

2016. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!