Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elegem van a főnökömből....

Elegem van a főnökömből. Mondjam meg neki egyenesen ezeket a dolgokat vagy jobb lenne, ha nem foglalkoznék vele?

Figyelt kérdés

Nemrég lett egy új főnökünk, aki hogy is mondjam..sokkal fiatalabb, mint a legtöbb ember, aki itt dolgozik. Igazándiból nem is kellett sokat küzködnie, mivel az apjáé a cég, és így alapból protekcióval indul.

A lényeg, hogy a srác nagyon kezd az agyamra menni. Elég lekezelően beszél az emberekkel, pl egyszer kérdeztem tőle valamit, erre azt válaszolta, hogy ha ennyire tudatlan vagyok, akkor egyáltalán miért dolgozom itt. Sőt! Volt olyan is, hogy az öltözködésemet fikázta, de csak annyi a történet, hogy nem tudok márkásabb ruhákat venni. Ennyi. Nem viccelek, egyszer történt egy olyan eset, hogy van egy kollégám, aki rosszul hall, mire a egy másik kollégám megkérte valamire és a főnököm pedig rávágta, hogy hagyja, mert úgysem hallja.


Most úgy őszintén egy ilyen emberrel mit lehet kezdeni? Már nagyon közel állok hozzá, hogy elküldjem melegebb éghajlatra..


2016. aug. 9. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:

"Már nagyon közel állok hozzá, hogy elküldjem melegebb éghajlatra."


Szerintem akkor rövidesen te leszel elküldve a cégtöl.

2016. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elküldheted melegebb éghajlatra, de tudd, hogy a te talpad alatt lesz forró a talaj.

Ezért: inkább most még fogd vissza magad, és amikor már van másik munkahelyed, ami tuti, max. akkor mondd meg neki a véleményed.

2016. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!