Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet előadni hogy nem...

Hogy lehet előadni hogy nem megyek kirándulni a munkahellyel?

Figyelt kérdés

A főnök invitál mindenkit, az alkalmatottak java része férfi, azon gondolkodik inkább a feleségét sem hozza és szőlős borivos helyre akar menni, és erősen kíváncsi szeretem e a bort...


Nem akarom hogy sértődés legyen belőle. De határozottan ki fogom hagyni.

Tekintve hogy amikor javaslatokat tettem hogy inkabb legyen állatkerti program, joformán kigunyolt.


Hogy adjam elő hogy kimaradok hogy ne maradjon szálka?


2016. aug. 10. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Te nő vagy? Mi van a kolléganőkkel? Attól még,h sok pasi, nem muszáj velük inni. Párokat meg a legritkább esetekben visznek munkahelyi bulikra, kirándulásokra. Ez nem is erről szól. Szóval,ha már csak 1-2 kolléganő van, akivel szívesen dumálsz, én simán mennék. Kár lenne kihagyni, mert nagyon sokat számít a kapcsolatok téren. Kb mint anno az osztálykirándulás. És a főnökök tényleg kevésbbé kedvelik azokat, akik kihúzzák magukat a közös programok alól. Mellesleg egy állatkerti sétától, mint munkahelyi kirándulás, én is kiakadnék. Itt a hangsúly azon van, h jobban megismerjétek egymást.

De ha mindenképp otthon akarsz maradni, akkor csinálj úgy, mintha alig várnád, és nem sokkal előtte jelents be vmi családi problémát.

2016. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pontosabban egy nő van, én...


Problémákra nem tudok hivatkozni mert borzaszto átlátszo. És ugy szervezi, amelyik hétvége nekünk is jo...


Én nem akarok senkit emberként megismerni a munkahelyen.mondhatni nem az én köröm..

2016. aug. 10. 23:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Hű... Akkor szerintem az az egy lehetőség marad,h bizonyos mértékig őszinte leszel a főnökkel - már ha van olyan a kapcsolat. Én elmondanám, h egyedüli nőként nem szívesen megyek (esetleg,h a párom is ellenzi), és az iszogatás sem igazán a műfajom, ugyhogy egyelőre kihagynám. De hangsúlyoznám,h ha lesz más jellegű program, azon szívesen résztveszek, sőt a szervezésében is segítek.
2016. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mond azt, hogy van párod és már többen megkörnyékeztek a munkahelyről. Ezért kellemetlenül éreznéd magad nőként egyedül és tartasz tőle, hogy nyomulni fognak rád ismét.

Vagy tudod, mint a felnőtt emberek: nem megyek, nincs kedvem, de köszi a lehetőséget:)

2016. aug. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem más jellegű programra se mennék...

Próbálom akkor a rövid tömör őszintét bevetni csak nem látom azt benne hogy nem venné elutasitásnak illetve magára..

2016. aug. 11. 00:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Hümm...mond okè majd reggel közöld a fogaddal a szájsebèszeten vagy mert èjjel bedurrant.

Vagy mond el olyan gyógyszereket szedsz ami miatt nem ihatsz alkoholt îgy kènyelmetlen lenne számodra.

Párod fèltèkeny termèszet s most ingatag a kapcsolatotok.

2016. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom nem tudok menni, elutazok, járok tanfolyamra így otthon tanulnom kell, vigyázok a testvérem gyerekére, edzésem van, színházba megyek millió dolgot ki lehet találni.
2016. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem megtudta, mert mondvacsinált indokkal elkezdett velem üvöltözni...fel se hozta a kirándulást témába...
2016. aug. 13. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!