Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a kaotikusan...

Mi a véleményetek a kaotikusan dolgozó emberekről?

Figyelt kérdés

Tudjátok, akiknél semmi rendszerezettség nincsen, csak összedobálják MINDEN dolgukat és addig kalapálják, amig "jó nem lesz"...


És utána persze rajtuk kivül senki sem látja át a dolgokat, ők is csak addig, amig el nem felejtik.


Tudjátok, akik a számitógépen ugy nevezik el a fájlokat, hogy beletenyerelnek a billentyüzetbe (vagy valami gyerekeset irnak be), abszolut nem is foglalkoznak a visszakövethetőséggel.


2016. aug. 15. 21:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked mi bajod van?

Miért érdekel az, más hogy végzi a munkáját?

2016. aug. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Amíg nekem nincs közöm a feladataihoz, nem kell vele vagy a munkájával dolgoznom, addig nem érdekel, hogyan csinálja. Főleg ha a végeredmény jó.
2016. aug. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

de a végeredmény "nem annyira jó"...


sajnos nekem át kellett vennem egy ilyen kollega munkáját (osztályvezető), aztán neki pl a kapcsolatai miatt voltak elfogadva a munkái, azok minősége igy totálisan sokadlagos volt csak.


És ugye az ő hiányosságait nekem már nem nézik el.

2016. aug. 16. 14:52
 14/16 anonim ***** válasza:
Na igen, a te eseted bosszantó, engem is nagyon zavarna.
2016. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Pl:


Csavokamnal a desktop 100%osan tele volt fileokkal


Ja meg a rendszermeghajto gyökere is.


Amikor uj gepet kapott akkor csak belemasolta a regi geperol a c meghajtot az uj gepen a c meghajton en "1" nevu mappaba.


Termeszeteseb azon belul is volt egy "1" nevu mappa es azon belül is.


Na abba talalj meg valamit...


Meg a "gépköny.........1.doc másolata másolata EZ JÓ.docx" (a kiterjesztes persze nem lathato) jellegu filenevek.


35 eves ember vezeto pozicioban

2016. aug. 16. 16:12
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is volt ilyen főnököm. Az ő szavaival élve saját rendszere volt. Hasonlókat művelt, mint aki után most neked kell dolgoznod. Sokszor a hajamat téptem már majdnem, mert néha alig találtam meg valamit. Hozzáteszem, laza volt, mint a rigalánc, mindent szeretett ránk lőcsölni, dolgozni már nem nagyon, inkább hülye poénvideókat nézegetett a neten.
2016. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!