Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Srácok, hogy viszonyulnátok...

Srácok, hogy viszonyulnátok ahhoz, ha az egyik osztálytársatokról kiderülne, hogy meleg?

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 18:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy, ha előtte haverom volt, azért letisztáznám, hogy köztünk nem lesz semmi, te attól még úgyanúgy néznék rá, ha meg nem volt haverom, akkor is letisztáznám, de szintén nem lenne hirtelen a spanom. A lényeg, nem csesztetném emiatt, ugyanúgy néznék rá, ugyanúgy beszélgetnék vele kint eddig.
2014. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi osztályunkban nem votl ilyen, csak az egy évfolyamon jároban ( mi A sok voltunk ők B sek ), náluk kiderült az egyik gyerekről, mi csak hallottuk, aztán bejött a rendszer, hogy külön lett a lányok és fiuk tesije, és akkor a B-s fiukkal voltunk együtt, hogy a létszám emglegyen, hát... nem mondom, szerencsétlen gyereket szivatták rendesen, amennyit mi láttunk abban az 1 orában.
2014. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

" ha előtte haverom volt, azért letisztáznám, hogy köztünk nem lesz semmi"


és honnan jön egyáltalán az a gondolat a fejedbe, hogy akar tőled valamit?

2014. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek tuti szívatás lenne a vége, meg kiközösítés?
2014. febr. 23. 19:13
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
1. Vagyok, nem azért mondtam, nem kell rögtön belémkötni, csak megbeszélném vele, hogy köztünk csak barátság van, mert h én nem vok az, nem mondom, hogy bejövök neki, csak attól még megbeszélném vele a dolgokat!!!!
2014. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Szóval se mondtam, hogy tuti, csak mi így láttuk, hogy ez történt.
2014. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a legtöbben szivatnák, mondjuk korfüggő, hányéves az illető?????
2014. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

16 éves

de akkor lehet senki nem barátkozna vele, nem? mert cikinek éreznék, hogy egy meleggel haverkodik és akkor rászállnának, hogy akkor ő is meleg, nem?

2014. febr. 23. 19:20
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen közegben az esély megvan rá.
2014. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
79%

Kérdező, jól érzem, hogy te vagy ez a bizonyos meleg osztálytárs?


Nehéz a helyzeted :/ Mert 16 évesek között kevesen gondolkodnak éretten és nagy az esély a cikizésre és a kiközösítésre szerintem. De sajnos ez akkor sem változik nagyon sokat, ha idősebbek lennének.

Azt mérlegeld, hogy milyen a az egyes fiú osztálytársaid személyisége, mennyire elfogadóak - kétlem, hogy annyira azok lennének, de ne legyen igazam.

Amúgy miért szeretnél feltétlenül előbújni?


És a válasz arra, hogy hogy reagálnék, ha az egyik osztálytársamról kiderülne, hogy meleg: boldog lennék és barátkoznék vele, megpróbálnék segíteni neki, ha szüksége van rá. Tartsunk össze... :)

2014. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!