Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismertek olyan munkahelyet,...

Ismertek olyan munkahelyet, ahol a vezető szándékosan olyan feladatot sóz a dolgozóra, hogy ne tudja elvégezni?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori ez? Hogy így ki lehessen rúgni valakit?

2016. aug. 29. 19:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Árkos # Átkos (mobil 📱 néha felülbírálja)
2016. aug. 29. 20:44
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem ezt úgy csinálta a főnök, hogy a feladat elvégzésére ugyan alkalmas voltam, de olyan napi mennyiséget várt, amit egy ember nem igazán tud kivitelezni. Ezt úgy állította be, mintha velem lenne a gond, hogy milyen keveset dolgozom... Aztán kénytelen volt észrevenni hogy mégiscsak több az én mennyiségem, mint a többieké, akik ugyanezt csinálják, akkor azt kezdte el, hogy rámbízott egy feladatot, de vagy egyáltalán nem mondta el a szükséges infókat, vagy ha rákérdeztem, akkor hiányosan mondta csak el, mintha már valahonnan tudnom kéne, de volt jó párszor olyan is, hogy olyan kollégához irányított, aki maga sem tudta a helyes választ, ezért téves infót adott át...


Őszintén szeretném tudni, hogy mi volt az ami miatt ennyire kinézett magának, gyakorlatilag az első perctől fogva, egyáltalán minek vett fel. Nem értem.


Hogy mennyire gyakori, jó kérdés, nekem ez volt az első ilyen élményem, pedig előtte voltak munkahelyeim. Soha senkinél nem tapasztaltam, hogy ennyire ellenem hangolódik valaki, mindig elégedettek szoktak velem lenni és dicsérni szoktak és ez sokkal inkább ösztönöz jobb teljesítményre, mint ez a lestresszelő stílus. Ennek tényleg csak az lehet az üzenete, hogy "vedd már észre, hogy nem kellesz".

2016. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik tetves ezt csinálja. Egyrészt, mert ezeknek soha a büdös életbe semmi nem elég, másrészt fogalmuk nincs az igazi munkáról, bár ha lenne, sem érdekelné, mikor szakadsz meg, csak hajtsad neki a pénzt. Az mindegy, hogy irodai vagy fizikai meló. Mindenhol egy ge ciláda a főnökség.
2021. jan. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt már ilyen. Annyi változással hogy egy régi dolgozó adott egy néhány hónapja ott lévőnek olyan munkát amit eddig nem csinált. Szólt neki hogy ezt még nem tudja egyedül. Erre kapott egy még nehezebb munkát. Nyilvánvaló volt jogy ez direkt szop@tás. Végül én segítettem neki mert nézni is rosz ahogy szop@tják az embert. De sajnos ebben a régióban (Nyíregyháza+környéke) nem nagyon lehet válogatni.
2021. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!