Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a főnököd nem vesz semmibe,...

Ha a főnököd nem vesz semmibe, akkor te hogy viselkedsz vele?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt munkahelyemen a főnököm kézbe fizette a túlórapénzt. Többször is könyörögni kellett neki, sokszor azt a választ kaptam, hogy "Most nem érek rá." meg "Úgy nézek ki, mint akinek van erre ideje?" (utóbbit egyszer kiabálva, a kollégák előtt égetve). Egy idő után úgy döntöttem, én is ezt a választ fogom adni, amikor munka végén odajön, hogy maradjak bent pár órát. A dolog végül elküldéshez vezetett, de büszke voltam, hogy nem csicskultam be teljesen. Valamit eldöntöttem, kínaiaknak soha többé, semmilyen formában.
2016. szept. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ugyanúgy ahogy ő velem, én se veszem semmibe. sz@rom le magasról
2016. szept. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért vesz semmibe mert nem is tudok semmit felmutanti, akkor megérdemlem, akkor elkezdek hajtani, hogy ez ne így legyen. Ha azért vesz semmibe, mert szimplán bunkó és lenéz, akkor nem foglalkozom vele. Nem barátkozni járok be a munkahelyemre. Ellenben, ha a munkám sem ismeri el pedig megérdemelném, akkor más hely után nézek. Addig semmiképpen sem alacsonyodok, hogy felvegyem az ő stílusát és bunkó vagy flegma legyek vele. Ha mennni kell, akkor emelt fővel fogok távozni, mert én tudom mit tettem le az asztalra és ez a lényeg.
2016. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudom, hogy megtettem mindent, rendesen végeztem a munkámat, nem hibáztam, amúgy elégedett vagyok a munkával, kollégákkal, akkor pont ugyanúgy lesz.rom, mint ő engem, és csinálom a dolgom. Egyébként meg dobbantanék, amint lehet.

Volt amúgy ilyen főnököm, különösebben nem tudott érdekelni, a kollégákkal tökjól elvoltunk, dolgoztunk sokszor a "kötelezőn" felül is,hogy életben tartsuk a céget. A főnök lesz.rt bennünket is, meg a munkát is, hát mi is őt. Sikeresen csődbe is ment egyébként később a cég, de azt én már nem vártam meg.

2016. szept. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!