Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kérelem egy 25 év alatti...

Kérelem egy 25 év alatti munkavállaló alkalmazásához?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a munkáltató pedig csak úgy tudna alkalmazni, ha beadok egy kérelmet a helyi munkaügyi központhoz. A kérelemnek ha minden igaz arról kellene szólnia, hogy itt a környékemen máshol nemtudok elhelyezkedni, nincs jövedelmem, és a szüleimmel élek, akik rászorulnak a segítségemre. /Ezek egyébként mind igazak./


Nagyon fontos lenne, hogy elfogadják ezt a kérelmet, ezért fordulok hozzátok, hogy esetleg akinek van, vagy csinált már hasonlót, az megtudna velem osztani egy sablon dumát, amiben a fent felsoroltakat tudnám vegyíteni?


Nagyon hálás lennék!



2016. szept. 4. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell kérelmet beadni ,csak regisztrálva legyél a munkaügyre és akkor feltud venni
2016. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neharagudj, nem okoskodásnak szánom, de kell kérelem. Már van előttem 2 25 év alatti fiatal, nekik is kellett kérelmet írni. A munkaügynél regisztrálva vagyok.
2016. szept. 4. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor adj be kérelmet ird bele amit itt irtál
2016. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nemértem, ha nemtudsz segíteni, akkor miért kommentelsz ide. de azért köszönöm
2016. szept. 4. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
beadtok egy sima kérelmet, amit a munkaadódnak kell kitöltenie (ginop 5.2.1), utána akár te is beviheted. Nálunk jelenleg olyan 25 év alattiakra lehet beadni támogatást, akik tartósan munkanélküliek (min. 6 hónap), szóval ezt is bele kell számolni. Külön indokolni nem kell, meg szociális állapotot igazolni, max, ha pályakezdő vagy, akkor kell róla egy nav-os igazolás.
2016. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt elvileg a munkaadódnak kéne megírnia, nem neked! Amikor engem vettek fel, akkor is ők írták, én csak aláírtam.

Ha meg erre nem képesek, hogy megírják ők, akkor legalább kérd meg őket, hogy mondják meg milyen adatokat kell tartalmaznia a kérelemnek és megírod te. Vagy felhívhatod a munkaügyi központot is, mondják meg akkor ők. Elvileg akinél regisztráltál a munkaügyibe, annak az embernek kéne neked segítenie ilyen ügyekben.

2016. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!