Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen fokozatú büntetés jár...

Milyen fokozatú büntetés jár ezért? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnap azt történt, hogy az apukámat majdnem megverte egy török ember... Azt történt pontosan, hogy a szüleim szokásosan dolgoztak a munkahelyükön és úgy dél körül jött egy török ember részegen... A szüleim mindenféle édességet üdítőt arulnák és persze alkoholt is egyszóval egy vegyes boltot. Ezáltal mindenféle ember jön megy arrafelé. És igen aznap egy részeg török ember (aki máshol itta magát részegre és nem nálunk) bejött a boltba kivett egy üdítőt és elhajította meg egy üveget is elhajított. Apukám kiment és prőbálta elhajtani ezt az embert (akkor még nem tudták a szüleim h részeg). Na apukám kiment egyébként tök normálisan és megkérte h legyen szíves és menjen el.. Ekkor történt, h megfogta apukám nyakánál a ruháját és felemelte. Apukám nem az a verekedős alkat és nem is verekedős személyiség. Megütötte ugyan apukám de nem komolyan (apukám természetesen próbált védekezni, de nem nagyon ment). Mikor másodjára akarta megütni apukám akkor amyukám kiment és lefogta azt az embert. És a törököknél meg általában mindenkinél az a szabály h nem ütünk nőket és gyerekeket. Ezután kiment az a török és abban bíztunk h elmegy, de nem. Visszajött és megint ütlegelni akarta apukám. Apukám elment és elkezdte apukámat "űldözni" és miközbe ment karomkodott meg fenyegetőzött. Szerencsére egy kedves férfi odajött és segített apukámnak. A szüleim éppen akarták hívni anrendőrséget, de ennek a török embernek a barátai azt mondták h ne mert részeg és nincs magánál. Így ez a történet abba is maradt.

Mikor hazajöttek a szüleim nagyon mérges voltam arra h nem voltam ott mert ismerem a szüleim és szerintem túl kedvesek és lágy szívűek.... ha én ott lettem volna biztosan kihívtam volna a rendőrséget.


Én még mindig úgy gondolom h ez így nem maradthat... Arra akartam ezzel a kis történettel kilyukadni, hogy mennyire büntetendő ez az kis "akció" a török ember felől. Hogy ez így büntetendő-e vagy sem... Én ezt az egészet csak a biztonsági kamerán láttam csak ami a hangot is vesz fel szóval abszolút tudom h mi történt és határozottan kijelenteném ki a hibás,de nem ítélkezem előre mert inkább megnzém mások mit mondanak vagy mit gondolnah és h szerintük ki a hibás.

(Elnézést ha helyesírási hibákat találnak benne, de nagyon ideges vagyok és nem akarom ezt az egészet újra olvasni, egyszerűen nincs türelmem hozzá. Mert hát ki tűrné h a szüleit ilyen mértékben megfélemlítség és így bántalmázzák.....



2016. szept. 6. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez talán garázdaság vagy könnyű testi sértés lehet jogilag, amiért pénzbüntetés, közérdekű munka, vagy felfüggesztett szabadságvesztés járhat, a körülményeket és az előéletét is figyelembe véve.
2016. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!!
2016. szept. 6. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
18%

Ezért egy elég nagy piros lap jár apukádnak.

Mert nem tudta megvédeni a boltját.

Nem volt elég határozott és képzett verekedő,hogy egyedül megoldja az ügyet.

Engedte,hogy anyukád veszélybe sodorja magát azzal hogy ő menjen oda segíteni.

Nem volt annyi esze,hogy hívja a rendőrséget miután jól megverte teljesen jogosan.

Egyszóval minden szempontból alkalmatlanul viselkedett mint férfi.


Ha úgy indít,hogy bever a fickónak 3at,akkor könnyen és gyorsan lezárhatta volna a helyzetet,nem veszélyeztette volna anyukádat és a határozott magabiztos fellépésével eltántorította volna a további atrocitásoktól a támadót.

2016. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as: Hogyne, aztán még ő járhat hónapokig a rendőrségre, amiért leütötte... Én a helyében kitennék feltűnően egy kamerát (lehet álkamera is), meg egy táblát, hogy riasztó van bekötve a rendőrségre, aztán majd nem jönnek emberkedni Szulejmánék.
2016. szept. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!