Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kaptad már azon a főnököd,...

Kaptad már azon a főnököd, hogy kamuzik neked?

Figyelt kérdés
Mit tettél, beszóltál valamit vagy úgy csináltál mintha nem vetted volna észre?
2016. szept. 8. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Aktuális a kérdés, és pont azon gondolkodom, mi legyen, mert most nálam van a bizonyíték... Korábban is észrevettem, hogy kamuzik párszor a főnöknőm, de mivel csípős nyelvű vagyok vele szemben rengeteg esetben, ezért ezekkel nem foglalkoztam (még). Nálunk az adok-kapok kölcsönös.
2016. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előfordult. Tudom, hogy a saját főnöke miatt csinálja, hogy ne kerüljön bajba.

Egyébként a beosztottaim nagyságrendel többet kamuznak.

2016. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

napi szinten :D


gyakran mondja, hogy ő nem mondott semmit, nem irt le semmit, amit mégis, akkor csak azért, mert "be volt baxva"


érdekes modon "bebaxva" sosem adott még béremelést senkinek :(...jozanon sem

2016. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokszor azért hiszik, hogy kamuzik a főnök, mert az egyszerű melós nem figyel rendesen mit mond neki a főnöke, és amikor azt hiszi, hogy kamuztak neki, csak azt történt, hogy néhány később lényegesnek bizonyuló szó elkerülte a figyelmét.


Pl:

Ma is megkérdezte az egyik emberek, hogy lesz e xy dologhoz írott utasítás. Mondtam neki, hogy lesz. Mire egy harmadik emberhez jutott info, az a negyediken kereste a papírt,

"mert a főnök azt mondta, hogy van papír",

pedig azt mondtam "lesz", ami nem ugyanaz, de a végén azt mondják, hogy kamuztam.

Szóval a "főnök kamuzása" sokszor a beosztott hülyesége.

Mielőtt azt mondaná valaki kamuzok: "sokszor"-t írtam, nem "mindig"-et!

2016. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!