Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha állandóan aláz és alacsonyí...

Ha állandóan aláz és alacsonyít a fönök, akkor miért alkalmaz? :O

Figyelt kérdés

Ha olyan rossz képességű és buta vagyok, amilyennek elmond engem mindig, akkor miért alkalmaz?


Arról szó sem esik sosem, hogy venne fel még másik mérnököt.


Jaaaa, mert akkor két fizetést kéne adni? Igy meg csak egyet?

És üvöltözéssel és megfélemlitéssel ugyanugy kész a munka?


Ráadásul aki szeret alázni és ordibálni, annak még elönyös is, hogy van rá lehetősége.


Ha rendben lenne minden, akkor mi lenne?:OO


2016. szept. 12. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Munkaerő hiány van. Mérnökből meg főleg. Akkor mire vársz?
2016. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

mérnökből nincs hiány...csak a munkaadók igényei vannak elszállva.


A legtöbb mérnöki munkát a többség képes pár honap alatt betanulni...csak a munkaadóknak még ez a befektetés sem éri meg.


Inkább küszködnek az állitolagos munkaerőhiányban.

2016. szept. 12. 18:38
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

A főnökök jórésze sajnos ilyen akarnok, maximalista zsarnok droidvezér. Alkalmazni meg azért alkalmaz, mert neki magának ugye nem fűlik a foga az igazi munkához, kell valaki aki megcsinálja, és akit lehet hibáztatni, ha nem tetszik az elvégzett feladat. Ha ő csinálná meg, nem lenne kibe belerúgnia, önkritikát gyakorolni meg ugye derogál, hisz ő maga a megtestesült tökéletesség...

Egy jókora verés dukálna az ilyen férgeknek, ha már a szüleik nem tanították meg őket tiszteletre.

2016. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

az én fönököm azt mondta, hogy mindenkit utál és gyölöl, aki nem szenvedett annyit, mint ő.


mert ő sokat szenvedett...modnjuk el is birom képzelni, hogy párszor kicsit megdarálták, de sztem ugyanannyiszor ő is levert másokat.

2016. szept. 12. 18:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos úgy van ahogy írod a 2-esben.

Én azért próbálnék váltani ha ilyen a hangulat.

2016. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért aláz, mert nem állsz ki magadért, ilyen egyszerű. Én pl soha nem szégyeltem elküldeni bárkit a halál farkára, nem is tudtak velem mit csinálni. Elhiheted ennek ellenére nem rúgtak, mert a munkámba meg nem tudott senki effektíve belekötni.
2016. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

jóóó, hát okééé, most te kiindulsz egy átlagos "geccy fönökből"


csak sajnos az én fönököm az "geccy" kategoria felső 5%-ában van. Meg mondjuk van még pár súlyos arc ebben a cégben, de ők kb csak a felső 30%-ba tartozó Geccy-k...


Ugy érzem, hogy ezután a munkahely után már sok ujat "geccy fönök" témában nem fognak tudni nekem mutatni. :(

2016. szept. 12. 18:55
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy áldozat típus vagy.

Nekem még nem volt gecy fönököm, az alsó harmadból sem.

2016. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Förtelmes főnökök 1-2-t :D
2016. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nekem meg képzeld sosem volt még "majd kövi hónapban" szindrómám, mint a magyar emberek többségének.


Nekem nem okoz problémát készpénzt adni honap végén sem.

2016. szept. 12. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!