Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti verekedtetek már össze...

Ti verekedtetek már össze kollégátokkal vagy magával a főnökötökkel?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi volt a következmény?

Nekem csak majdnem eseteim voltak. Kolléga esetében inkább ráhagytam, mert az utolsó előtti hetem volt, és a főnökasszony úgyis neki hitt volna, és képes lett volna rendkívülivel elküldeni még akkor is, és akkor segély nem jár volna ugyebár.

Főnök esetében végül nem lettem meghosszabbítva a szerződés lejártakor, de azt mondjuk nem is bántam.


2016. szept. 17. 03:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%
Kollégával igen.Állandóan szekált, mószerolt, pokollá ette az életem. Egyik nap belerúgott egy frissen gerincműtött kutyába. (Állatorvosin dolgoztunk). Rögtön rámozdultam, de a főnök lefogott. Később átmentem a ló-szekcióba fürdeni, kifele jövet megláttam az egyik box mellett- berántottam és piszkosul megvertem. Következménye az lett, hogy többé nem piszkált, sőt! Kifejezetten jó lett a viszonyunk. 42/N
2016. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

"az egyik a munkahelyemen a meosnak adtam egy brióst a másikon meg a főnökömnek, mert a kis csicska ott kopogtatott egy ablakon keresztül, hogy miért is csókolozok a barátnőmmel (cigi szünetben)..na ő is kapott egy lángost."


Ha ez nem kamu, és tényleg megcsináltad, akkor nagy bajok vannak veled. Szerintem már vagy százszor csináltál olyat életedben, ami ennél durvább volt, mégsem verték be a pofád. Akkor te mégis hogy mered megtenni mással? Ilyen nevetséges dolgokért biztos nem bántanám sem a főnökömet, sem a kollégámat. Az ok nélküli cseszegetést viszont nem bírom, biztos jól kiosztanám az illetőt.

2016. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Egy hapsi kollégámmal kb. 1500 voltnyi feszültségben vagyunk, szóval vele majdnem volt már attak. A főnöknőm ennek az embernek a teljes befolyása alatt áll, aki szintén tud agresszív lenni, így a 2. személy, akivel még összeugorhatunk, az ő.
2016. szept. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
6: Kedves Uram! Soha nem voltam komcsi. Sőt. (Más kérdés, hogy rengeteg komcsival és liberálissal vagyok kénytelen dolgozni). Amíg maga verekedett, én elvégeztem két egyetemet, szereztem egy tudományos fokozatot, szakirodalmat olvasok hat idegen nyelven, írtam három monográfiát meg 150 publikációt. Most mondja, hogy egyenlőek vagyunk, édes úr. Nem verem magam semmire, ezek tények. Most mit mondjunk egy olyanra, mint maga? Tapétázzák tele a képét az általános iskolákat, hogy példakép legyen?
2016. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Volt olyan, aki megérdemelt volna egy sallert vagy még többet is, de ilyen szintre sosem süllyedtem le, pedig alapvetően szoromgó, frusztrált ember vagyok, aki néha hajlamos pattogni meg csapkodni... de mondjuk ez utóbbiakat tudatosan egyre leküzdöttem magamban. Mondjuk az elmúlt 3 évben csak olyan helyen dolgoztam, ami alapvetően szellemi munka volt, ott meg pláne nem elfogadott a verekedés, de akkor is pofozkodtam, amikor eladó voltam elég trágya boltokban.


Én attól függetlenül, ki mennyire érdemli meg, idegesítő, bunkó, elítélem azt, aki munkahelyen verekszik. Emberek vagyunk, nem állatok...

2016. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
52%
Nem,egy ajtót ütöttem be helyette ököllel,amikor már nagyon nagy volt a feszültség.Nem megoldás a verekedés,legalábbis munkahelyen nincs rá ok.
2016. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
16: Csak amikor kóstolgatják az embert, szórakoznak rajta, egyértelműen direkt a türelmével játszanak, néha nehéz megállni. Ugyanakkor el tudok képzelni olyat, hogy kirúgatási célból direkt azt akarják, hogy verekedjen, mert utána úgyis őt küldik el, mivel ő kezdte, meg amúgyis ők vannak ott régebb óta. És ez megér nekik egy pofánvágást, bármelyikük is kapja. Mondjuk ez már tényleg az alja, üres életű bunkót tirpák kategória.
2016. okt. 14. 07:59
 18/31 bor zoltán válasza:
46%
Nekem mondlyuk nem volt ilyen esetem,eggyik irányban sem,se lefelé se felfelé,nem tudom miért, lehet köze hozzá annak hogy198 cm és 154 kg vagyok,olvastam itt olyasmiket hogy: nem süjjedek le arra a szintre,tróger dolog,meg hasonló baromságok,aki volt már valamien férfi csoportosulásban az tudja,mindenhol megvannak a heji janik,és ha valaki nem en garde arra rászállnak,az pedig már részletkérdés hogy iskolázotságtól függően mien módon teszik,a vége munkanélküliség ha a főnököt vágod orcán,de vannak oly esetek amikor ha nem teszed az emberi méltóságod sérül,a nem alacsonyodok le odáig dumát meg azok a 20 dekás manusok találták ki akik (tisztelet a kivételnek)a legutolsó kocsmai bunyóba is belemennének ha bírnák de az első pofon után leoltják náluk a villanyt,ezért hangoztatják a nem az erősebb kutya himnuszt.
2016. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 bor zoltán válasza:
Az előbbiből kimaradt néhány dolog.Nincs diplomám,nyelvvizsgám,nem publikáltam,Ezt megtette a vejem aki latin történelem professzor mert a részeg állat apja hejett én neveltem szinte,meg a kissebbik vejem akinek én fizettem a tanulása alatt a megélhetését,hat nyelven beszélek az üzletfeleimmel és 30 családnak nyújtok megélhetést,vállalkozó vagyok tehát tudnék kinek kellemetlenkedni,az a főnököt is minősíti ha ez a lehetőség eggyáltalán felmerül
2016. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Előző! Ha ártatlan embert baszogtasz, azzal nem sérül a méltóságod? Arra van pofája az embernek? Nem érdekelnek a helyi janik, akik ok nélkül másoknak fájdalmat okoznak! Nem, nem érdemes velük kiállni, mert egy ütéssel levernek. De ha éjszaka bekéselem őket, akkor a családja ne sírjon, mert ő játszotta ezt ki magának, és tökéletesen meg is érdemelte! Mert sérülne a méltóságom, ha hagynám, hogy egy életen át baszogasson! Remélem egyetértesz.
2016. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!