Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti verekedtetek már össze...

Ti verekedtetek már össze kollégátokkal vagy magával a főnökötökkel?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi volt a következmény?

Nekem csak majdnem eseteim voltak. Kolléga esetében inkább ráhagytam, mert az utolsó előtti hetem volt, és a főnökasszony úgyis neki hitt volna, és képes lett volna rendkívülivel elküldeni még akkor is, és akkor segély nem jár volna ugyebár.

Főnök esetében végül nem lettem meghosszabbítva a szerződés lejártakor, de azt mondjuk nem is bántam.


2016. szept. 17. 03:00
1 2 3 4
 21/31 bor zoltán válasza:
Eggyetértek,de ez az előző válaszomból is ki kellett volna derüljön.
2016. dec. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

:D :D :D


Bocsánat, de számomra a kérdés nagyon vicces. Nem tudok olyan szituációt elképzelni, hogy kiosszak pár sallert a munkahelyen.


Volt már, hogy egy régi helyemen a kolléga helyett dolgoztam, akinek épp nem volt kedve (de ugyanúgy megkapta a fizut, amit én, hogy bent fetrengett) vagy a főnök épp ideges volt és jogtalanul üvöltötte le a fejemet, meg volt hely, ahol embertelen körülmények között kellett, hogy dolgozzak, de eszembe nem jutott volna, hogy felálljak és neki essek bárkinek is. :D


Szerintem ott rég probléma van, hogy, ha valaki erőszakkal kell, hogy kezelje az indulatait. Én teljesen elképednék, ha valamelyik kolléga vagy a főnök lekeverne nekem egy pofont vagy azt látnám, hogy összeverekszik más kollégával, esetleg a főnökkel.


Szóval nem, nem verekedtem se kollégával, se főnökkel.

2018. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
22: Nyilván szerencsés vagy, és még sosem tapasztaltad meg a magad bőrén, hogy milyen az, amikor a főnök és/vagy egy vagy több kolléga rajtad vezeti le a feszültséget, meg a stresszt, és direktbe szórakozásból játszik a türelmeddel. Hidd el, ha átélnéd, mindjárt másképp gondolkodnál! Persze nem kívánom neked.
2018. okt. 31. 19:04
 24/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, átéltem. Reggel beértem, főnök üvölteni kezdett (ahogy mindenkivel). A kollégák egymást szúrták hátba és volt aki üvöltött velem. 12 órán át. A 2 perc pihenő soknak számított. Ebédszünet legyen rövid. Ha nincs munka is dolgozz. Éhbérért
2018. okt. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
És nem éreztem, hogy megverném a főnököt, aki ordít mindig, a kollégát, aki keresztbetesz és/vagy ordít, mikor hulla voltam, de mégsem pihenhettem meg és normális mennyiséget aludni se volt időm othon és a belem kidolgoztam, de éheztem
2018. okt. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Végülis nem muszáj verekedni. Ha kollégáról van szó, elég ha odaveted, hogy ha valami gondja van, esetleg munkahelyen kívül megvitathatjátok. Az esetek felében ilyenkor beszeppennek, és leállnak a kötözködéssel.

Főnök esetében pedig, ha találsz új munkahelyet, és már a felmondási idődet töltöd, veheted lazábbra a figurát, és elmondhatod neki az őszinte negatív véleményedet róla és a dolgokról.

2018. nov. 1. 10:03
 27/31 anonim ***** válasza:
47%
Én olyan helyen dolgozok ahol sok csaj van összezárva, volt hogy majdnem odáig fajult köztük a vita, volt hogy megfenyegették egymást, volt hogy az egyik a másik seggére sózott egy jó nagyot. De konkrét verekedésről nem tudok.
2019. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Kulturaltabb helyeken csak szobeli agresszio van


En dolgoztam a vizügynél ott a nagy protekcios több eve ott ülö nyalis kollegakkal akik mint uj es fiatal munkaeröt muszajnak érezték hogy furjanak es fentebbi körökben lejarassanak, szoval volt az a szitu amikor mar x-edjere telefonalt egy ügyfel hogy a postacimét irjuk mar at, kertem ehhez segitseget amit megtagadtak es arrol kezdtek el gyözködni hogy nincs igaza az ügyfelnek nem kell atirni a postazasi cimét, ami abszurdum (millio helyen mashol van a vizmerö ora amit szamlazunk es mashol lakik az illetö pl ha több ingatlanja van stb)ezen kezdtünk el keményen orditva vitatkozni es a többi kollega pont melle is allt annak a legprotekciosabb szemet kolleganak. Igy kb az összessel mentem egyedül szembe.

Sokkal több volt bennem amugy is mint ilyen h.lyek közt maradni es csak ügyfelezni, mashol értékelték csak. A protekcios helyeken a sültbarmok kerülnek csak össze egy helyre es nem a jo munkaerö. Es csak a furas megy.

2019. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

28. Vagyok

Következmeny ?: kb "egy fecske nem csinal nyarat" alapon nem tudtam a kollektivan illetve ezen a ki utal kit, ki fur ki kit "rendszeren"valtoztatni hogy normalis emberi koölrktiva legyen, probaidö 3 ho utan eljöttem.

A NAV nal ugyanez megy. Mondtam ott is az egyik ügyfelesnek nemhogy pozitiv mosolygos napja lenne mindenkinek örülni annak hogy relative jo munkahelyen vannak, hanem az utalkozas megy egymas fele, erre az ügyfeles elkezdte vedeni a kollektivat (gondolom félteni a helyét mert ott is ismernek hogy nekem semeddig nem tart panaszlevelet irni a vezetesre. Multkor a biztonsagi öröket bepanaszoltam a nav nal mert lekezelö stilusban beszeltek velem. Azota joforman haptakban allva fogadnak engem)

2019. júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Vannak jobb módszerek is. Megmondod a magadét te is neki, meg esetleg kiszúrkalod a kocsija kerekeit, de nem kamera előtt. Vannak jobb módszerek 😀
2023. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!