Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti felmondanátok?

Ti felmondanátok?

Figyelt kérdés

7 hónapja dolgozom ezzen a helyen.( gyári munka) a munkaköröm elég stresszes.Nem telik el úgy nap, hogy valamelyik kollégám nem szólna be..hülyének nézznek.( meos vagyok, férfiak csinálják azt amit ellenőriznem kell, ha nem tetszik nekik valami amit mondok, rögtön háborognak( már elhangzott olyan is, hogy baj lesz ha..) a közvetlen fönökök persze ezt hallják és még röhögnek is rajta.A felettesek egymás rokonai.Ez az első olyan munkahelyem , ahol úgy érzem elnyomják a nőket.Lenne egy másik munka szintén gyári, de a fizetés kevesebb.( Erre csak gyári munkák vannak)

Már fáj, hogy bekell mennem azokhoz akik bent vannak.

Mit tennêl?


2016. szept. 20. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felmondanek es keresnek egy normalis munkat.
2016. szept. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miután lefixáltam az új munkahelyet, itt azonnal felmondanék.
2016. szept. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A lehetőség:


-ha megoldható munka mellett keresnék másik mnunkahelyet


B lehetőség


-felmondanék és keresnék másik munkahelyet


Ezt a két lehetőséget választanám

2016. szept. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mielőtt másik munkahelyet keresnék, megpróbálnám normálissá idomítani a jelenlegin a zombikat. Egyik jól bevált módszerem az szokott lenni hogy nem fenyegetőzök, nem ijesztegetek és nem figyelmeztetek senkit hanem feljelentés az egyenlő bánásmód hatóság illetve a megfelelő hatóságok felé. És ők majd értesítik a zombikat. És onnantól nem tapasztalható az hogy a gazemberek próbálnak dominánsak lenni. Például a haveri kapitalizmusra gondoltam, mivel írtad hogy rokonok töltik be a jó állásokat.

[link]

2016. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk én felmondanék mint a huzat...


Hulladék emberekkel együtt dolgozni mi értelme? Már elnézést ha túloztam, de lépnék le, aztán lehet észbe kapnának.


Nekem is volt egy ilyen helyem, mentek a beszólogatások, volt egy fickó az különösen hülye volt, nagy pofájú, felmondtam, következő munkahely: fizetés a duplája, ennyi.

2016. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hosszú ideig nem lehet úgy dolgozni, hogy fáj bemenni, mert tönkremész.

(Mondjuk ettől még veled is lehet probléma, az éremnek általában 2 oldala van.)

2016. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak általában aki megfogalmazza a problémáit az intelligens ember, mondom ezt arra hogy az éremnek 2 oldala van.


De legtöbbször a munkahely maga megy tönkre, pl. ahol én mondtam fel, kiderült a tulajdonos volt rossz menedzser, és a fő profilt mármint munkát bukta is a cég. Teljesen idióta hülye módon ment a fizetésemelés, semmi ész nem volt benne, sőt aki dolgozott azt szekálták és nem kapott pénzt sőt vettek el tőle, rosszabb autóba őt ültették, stb. A munkahely egy szellemi műhely hogy így fogalmazzam, ha nem az nincs is értelme, le kell lépni. Vagy ha lépsz le mert te tűröd a hülyeséget úgy is bedől az magától, és lehet új állást keresni mert muszály.

2016. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: szerintem hagyd ott, ez komolytalan. Keress neten jó állást, ez komolytalan.
2016. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképp felmondanék, ilyen helyen kár dolgozni, csak tönkreteszi a magánéletedet is, hisz otthon is ezen rágódsz. Ha annyira nincs szükséged a pénzre, mert mondjuk van tartalékod vagy együtt élsz a családoddal/pároddal és tudsz nélkülözni pár havi fizetéskiesést, akkor azonnal mondj fel és keress újat. Azonban ha nincs tartalék, akkor előbb keress új helyet és csak azután mondj fel.
2016. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!