Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kezdett igy viselkedni...

Miért kezdett igy viselkedni a kollégám, megoldható?

Figyelt kérdés
Az egyik idősebb kollégával elejében jóban voltunk, még meg is dicsért hogy az anyósom szerencsés (?). Aztán egyik napról másikra letolt de olyan igazán csúnyán. Hogy mit beszélgetünk (egy új kollégával) ránk várnak a többiek stb, olyan mérgesen hogy előbb azt hittem ez valami vicc. Valóban megfeledkeztem magamról kb 10 másodperc erejéig és nem vettem észre hogy a kollégának akivel beszéltünk nem jár a keze közben, különben szólok neki. Olyan rosszul esett, mert amúgy éppen hogy igyekszem jól dolgozni, és szeretnek is ott nem volt eddig gondom. Egyszer törtenik ilyen fél év alatt,és igy letolni. Vajon miért lett hirtelen ilyen furcsa? Azóta nem beszélünk csak köszönünk, gondoltam rákérdezni mi a gondja mert nem értem a viselkedését.
2016. szept. 25. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy épp egy rossz időszaka van, rossz napja volt és rajtad csattant.
2016. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Féltékeny lett az új kollégára.
2016. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy ilyen letolásból nem kell nagy ügyet csinálni.

Talán éppen rossz napja volt, ideges volt valamiért. Ettől még nem biztos, hogy bármi baja van veled. Lehet, hogy ő észre sem vette, hogy ezzel megbántott. Te se rágódj rajta.

De az is lehet, hogy féltékeny az új kollégára és úgy érzi, hogy vele már nem foglalkozol.

2016. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen de a nyafka cicababával meg, aki tényleg néha úgy kihúzza magát a munka alól hogy másokat meg felhúz, dumál, telefont nyomkod, azzal bratyizik. Igaz a csaj a mézesmázas.. Na minden igy nem fogok viselkedni ha a fene fenét eszik akkor sem. Majd elmúlik ez a dolog is. Csak rosszul esett.
2016. szept. 25. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok jesszusom?! Ezt kb kozmunkaprogramban tudom elkepzeni..
2016. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!