Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen az ún. "SZEMÉT" fönök...

Milyen az ún. "SZEMÉT" fönök a ti értelmezésetekben?

Figyelt kérdés

A helyes jelző igazából a "geccy", csak a fő kérdés nem igazán ment volna át a moderátoron ugy.


De értitek.


Szeretném tudni, hogy milyennek látják a geccy fönököt az emberek.


2016. okt. 1. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az amelyik nem korrekt és mindenben a hibát keresi. Nekem eddig 1 ilyen főnököm volt, ott is hagytam a munkát. Én a korrekt főnököket szeretem és azokat akik elismerik a munkám és még nem is kell egymást szeretnünk csak legyen meg a tisztelet. És ha plusz munka van...tudjon kérni ne pedig parancsolni.
2016. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amelyik törvénytelenül jár el, folyton fenyegetőzik, és indokolatlanul büntet.


A "mindenben a hibát keresi" számomra nem elég precíz meghatározás. Vannak kollégáim, akik szerint a főnök bennük "csak a hibát keresi", és "mindig cseszegeti", pedig a munkájában nem kell keresni a hibát, mert rengeteg van, látja mindenki.

Szóval van akinél jogos az érzés, van akinek az egója miatt csak képzelt.

2016. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenbe beleköt, direkt a hibákat keresi, barátságtalan hangnemben beszél, úgy kell neki könyörögni szabadságért. Esetleg néha heti hét napot dolgoztat.
2016. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Aki nem cseszegeti az alkalmazottjait ok nélkül, vagy pusztán szórakozásból. De tudja, hogy mikor kire kell rászólni. És aki nem dől be a nyalizóknak, aki aztán szépen keresztbe tesz a munkatársainak, esetleg elküldeti, lejáratja a jól dolgozó alkalmazottakat, ezzel megkárosítva a munkahelyet (és esetleg magát a főnököt is).
2016. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4: Neked az ilyen SZEMÉT főnök???
2016. okt. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy főnököm, aki állandóan kirúgással fenyegette az egész csapatot. Dicséret nem járt soha semmiért, csak a letolás. Hab a tortán, hogy szakmai képesítése sem volt, mégis ő volt az okos. Na, ő igazán gecciputtony.
2016. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5


Rosszul írtam. Az NEM szemét. De a kérdező úgyis rájött, hogy épp ellenkezőleg gondoltam, és csak elírtam. :)

2016. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tehát ez nem szemét:


Aki nem cseszegeti az alkalmazottjait ok nélkül, vagy pusztán szórakozásból. De tudja, hogy mikor kire kell rászólni. És aki nem dől be a nyalizóknak, aki aztán szépen keresztbe tesz a munkatársainak, esetleg elküldeti, lejáratja a jól dolgozó alkalmazottakat, ezzel megkárosítva a munkahelyet (és esetleg magát a főnököt is).


Aki meg ennek az ellenkezője, az szemét. Na, így most már tényleg érthető mindenki számára. :)

2016. okt. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az,aki nem fogja fel,hogy miért jár be a munkahelyére,meddig terjed a munkaköre,feladatai,kötelessége.Mert ha ezt az alkalmazottaktól elvárja a cég,akkor ugyanúgy vonatkozik a főnökre is.Ha pl.nyilvánosan megaláz valakit,gúnyolódik,beleszól olyanba,ami már nem tartozik az irányítása alá,lényegtelen dolgokba beleköt mert a magánéletében sikertelen és abba rúg bele akibe a legkönnyebb,ezek azt jelentik,nem érti meg,hogy emberileg nem áll senki fölött,csak munkamorál szempontjából.
2016. okt. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Így van, a főnök csak a munkában a főnök, semmi másba! Nincs joga leszólni senkit olyan dologért, amiről az nem tehet, vagy ami nem tartozik a hatásköre alá !Lehetnek szigorú elvárásai a munkával szemben, illetve az alkalmazottai viselkedésével kapcsolatban. Akár szigorú is lehet, semmi gond, ebből látszik, hogy jó főnök. De másba nincs joga beleszólnia, főleg olyanba nem, amivel nem ártok senkinek.
2016. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!