Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a teendő, ha kezdek többet...

Mi a teendő, ha kezdek többet érezni egy kollégám iránt?

Figyelt kérdés

Közvetlen kollégám, ráadásul papíron én vagyok a közvetlen felettese. Az más téma, hogy nem úgy viselkedünk és a főnökünk sem úgy kezel minket, de attól még ez a helyzet.

Elég zűrös kapcsolata van, nekem nincs senkim jelenleg. Elindult köztünk valami, kölcsönösek az érzéseink, de elég hamar stop táblát mutatott kimondatlanul is a párja miatt.

Végül arra jutottam, hogy amúgy is elég h*lye helyzetet szülne, ha mi egy párt alkotnánk, így el kellene felejtenem. Hogyan lehet ezt kivitelezni, ha napi 9 órát ülünk egymás mellett?



2016. máj. 8. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég nagy szar kavaró lennél, ha beparkolnál a kapcsolatába...ha nem boldog vele szakítsanak, addig semmi esetre se mászatok egymásra, de amúgy se látok nagy jövőt egy ilyen kapcsolatnak és a munkahelyeden sem tolerálnák.
2016. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A munkahelyem szerintem nem csinálna belőle ügyet, révén hogy kb. az egész cég egy nagy család. Olyan "kapcsolatok" vannak, hogy csak pislogok nagyokat.

Amíg a munkánkat elvégezzük, addig nem hiszem hogy gond lenne belőle. Ha meg igen, akkor keresek másik helyet, annyi baj legyen...


Annál azért kicsit többre tartom magam, mintsem hogy két ember közé álljak, akármilyen is a kapcsolatuk. Ha leakarnám teperni, már rég megtehettem volna. Ő próbált kezdeményezni, de én nőként nem fogok ilyen szituban valami alkalmi akármibe beleugrani és ezt mostmár tudja ő is. Mint komoly kapcsolat eltudnám képzelni, de azt hiszem ez nem az a hely, nem az az időpont...

2016. máj. 8. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!