Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csináltam egy butaságot és...

Savannah70 kérdése:

Csináltam egy butaságot és nem tudom hogy másszak ki belőle. Hátha van ötletetek. Egy bő hónapig olyan helyen laktam ahonnan nem tudtam bejárni dolgozni. Többit lsd. Lent. Segitenétek?

Figyelt kérdés
A munkahelyen azt mondtam hogy eltört a kezem (egy orvos ismerős kamu gipszet is feltett). Most mikor visszamennék dolgozni, elküldenek üzemorvoshoz, aki viszont látni szeretné az ambuláns lapot. Ilyenem viszont nincs. Hogy mászhatnék ebből a nagy slamasztikából? Az illető dokit nem szeretném bajba keverni. Mit tanácsolnátok?

2016. okt. 14. 15:09
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Állítólag nekik kötelező évente egyszer, 30 napot meghaladó betegállomány esetén , illetve kilépéskor üzemorvosi vizsgálatot csináltatni a dolgozóval és mivel ez kötelező nem kérhetem ez alól a felmentést még saját felelőségemre sem.
2016. okt. 15. 14:51
 32/36 A kérdező kommentje:
Ráadásul ahova küldenének orvosi vizsgálatra ott van röntgen vizsgálat, könnyen lehet hogy a kezem is meg akarnák nézni.... nagy a gáz.
2016. okt. 15. 16:00
 33/36 anonim ***** válasza:

Figyelj nem akarok tiszteletlen lenni, de ha nem mondasz végre értelmes érvet, akkor kb azt hiszem, hogy vagy szórakozol velem, vagy ennyi tellik tőled. Mindkét esetben okafagyott folytatni.

1) nem is voltál betegállományban (te mondtad)

2) mutass olyan Mt. rendeletet, ahol akármelyik típusú felmondás üzemorvoshoz kötött...

2016. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Nem azt irtam hogy felmondáshoz kötött az orvosi vizsgálat. Vagyis valahol igen, mert azt mondta a csaj hogy kilépéskor is kötelező az orvosi vizsgálat mivel veszélyes anyagokkal dolgozunk és nézik nem e történt egészség károsodás. Azért küld kötelezően orvoshoz mert a hiányzásom meghaladta a 30 napot. A nagyfőnök aki eldönti hogy elfogadja e felmondásom csak jövő hét szerdán lesz, de addig is nekem kötelező lenne felvenni a munkát.
2016. okt. 15. 16:18
 35/36 anonim ***** válasza:

Már ott bukott a dolog, hogy "elfogadja-e" a felmondást. A felmondás az olyan, hogy lerakom az asztalra és hatályos, mindkét oldalról. Nem kell elfogadni.

Tegyük fel, hogy kilépéskor kell üzemorvosi vizsgálat. Ha a te egészséged károsodott, mert olyan anyagokkal dolgoztok, akkor nem enged felmondani, vagy mi? Vagy nem engedi a főnöknek, hogy kirúgjon? Legyél még betegebb?

Vagy ha még nem károsodott, akkor nem enged felmondani? Mert még egészséges vagy? Legyél már legalább egy kicsit beteg?


lol

2016. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, remek kérdések.... :)
2016. okt. 16. 08:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!