Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon ciki felmondani 2...

Nagyon ciki felmondani 2 munkanap után?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom az embereket(vásárlók), szar a meló és keveset is fizet. Már az első nap, 6 óra után, teljesen kikészültem tőlük.
2016. okt. 20. 12:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
Tudnék mit mesélni én is.. Idegen városba költöztem ott pár hét alatt 2x is felmondtam 1-2 nap elteltével. Olyan borzasztóan éreztem magam mindkét helyen, hogy ha ma visszaemlékszem rá se tudom elfelejteni.. Nem érdemes rámenni lelkileg, ha ilyen gyorsan kiderült hogy nem érzed jól magad menj el minél hamarabb!
2016. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Holnap fogom leadni a felmondásomat egy hét után.
2016. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
64%
Egyáltalán nem ciki,csak ez az indoklás nélkül jo nagy hülyeség nálam mindig marasztaltak,meg kérdezték az indokokat,nyilván rákérdeznek és magyarázkodhat az ember
2017. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!