Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit mondanál a főnöködnek, ha...

Mit mondanál a főnöködnek, ha maximálisan őszinte lehetnél hozzá?

Figyelt kérdés
Nem lenne semmi következménye, nem haragudna, te pedig teljesen őszintén és nyíltan közölnéd vele a véleményed.
2016. okt. 22. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Kitiltanának a moderátorok azt hiszem, ha ide leirnám, mit mondanék neki...
2016. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) és azt miért mondanád neki?
2016. okt. 22. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Na engem is tiltanának érte. Xd

Azért mondanám mert ő egy patkány.

2016. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

ezt-

figyelj haver,megmondom őszintén,hogy büszke vagyok rád,úgyhogy ne is rágódj semmin.

január óta 100,igen 100%os bevétel növekedést értünk el havi szinten az előző évhez képest,ezért azt hiszem,hogy te mindent megtettél amit meg lehetett,ezért örülök hogy veled dolgozhatok.


persze ebből kitalálható,hogy magamnak dolgozom és a saját főnököm vagyok hehe.

2016. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már megtörtént. Elmondtam neki a véleményem, még az elején, a legelső konfliktusnál.

Meglepődött, de azt mondta, hogy ettől nagyot nőttem a szemében, hogy ilyen "tökös" vagyok, nő létemre, és szereti, ha valaki kiáll magáért, és nem a másik háta mögött sírja tele a világot a vélt vagy valós sérelmeivel.

Egyébként úgy voltam, hogy nem érdekel, ha kirúgnak, még úgy sem dolgoztam ott akkor régóta, gondoltam, akkor keresek tovább, ha ezért elküldenek.

2016. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!