Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Üdv mindenkinek. Nem mentem...

Üdv mindenkinek. Nem mentem be dolgozni 5 napja mert szeretném ha nekem felmondanának. Nem hivnak nem keresnek. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Azért rugatom ki magam mert már elviselhetetlen a főnököm bele köt mindenben..kértem a másik osztályra való áthelyezésem és annyit mondtak nem lehet. Így lehetetlen dolgozni. Alá írtam egy tanulmányi szerződést ami október 19 lejárt mert az felelt meg az iskola idejével, de a munkáltató előre alá íratott válunk 18 hónapot hogy addig tart a suli és előbb vége lett 6 hónappal. Lehet valamit tenni ha pénzt akarnának velem vissza fizettetni? Nem szabályosan mentem suliba szabadnapomon és többször volt hogy éjszakábol.
2016. okt. 28. 10:37
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nehéz megfogni őket most voltak pár hónapja ellenőrzni a dolgokat és mindent rendben találtak persze ez csak úgy lehetett lehetséges ha levolt már beszélve minden. Kezelni sem lehet sokszor az embereket mert nincs gyógyszer vannak fertőző betegek bezárva egy 30 nm helységben ahol tilos a dohányzás de azért sem szóltak. Igyis minimális letszamon működik az intézet meg az udvari munkások felé is segéd apalonak van papíron felvéve de mindent ki magyaráznak.jövő héten lesz 1 hónapja hogy még a tappenzes pénzem sem kaptam meg mert azt mondtak elromlott a rendszer utanna meg az ügyintéző szabin van. Szóval vannak dolgok.
2016. okt. 28. 12:28
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán arra is hivatkozhatsz még, hogy a pszichiátrián a veszélyes betegek fizikai vagy kémia korlátozása nem kellő mértékű, ezzel pedig téged testi épségedben folyamatosan súlyosan veszélyeztetnek.
2016. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Valamit megpróbálok az biztos ha ök is játszani akarnak.Meg 1 is köszönöm a válaszokat😊😊😉😉
2016. okt. 28. 12:42
 24/25 anonim ***** válasza:

Még a #21-es hozzászólásod előtt írtam az előzőt. Amit leírtál az alapján egyértelmű, hogy a munkáltató nem perel ha "azonnali hatályú felmondásban ezt írod le":


"Munkáltatóm folyamatosan súlyosan veszélyezteti testi épségemet azáltal, hogy az agresszív betegekkel szemben nem alkalmaz megfelelő mértékű kémia és fizikai korlátozást gyógyszerhiány, és ápoló személyzet hiánya miatt. Továbbá eltűri, hogy a betegek dohányozzanak olyan helyiségekben, ahol nekem dolgoznom kell, ezzel pedig egészségemet rombolja."

2016. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy az azonnali hatályú felmondásra azt mondja hogy nem fogadom el, csak olyan hogy utána bíróságra megy.
2016. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!