Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Annak mi értelme van, ha az...

Annak mi értelme van, ha az eladó árát naponta csökkentik?

Figyelt kérdés

Adott egy hirdetés

[link]

Idézet a kérdésből

"A GÉPKOCSI VÉTELÁRA NAPONTA 30.000 FORINTTAL CSÖKKEN!"

Most 1.460.000 Ft

49 nap múlva 0 Ft lesz az autó ára. Lehet, hogy van egy árminimum, ami alá nem csökken.

Ki a fene akarná most megvenni? Szerintem mindenki várni fog arra, hogy még olcsóbb legyen.



2014. jún. 29. 08:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam ki a kérdést, ami helyesen így lenne:

Annak mi értelme van, ha az eladó autó árát naponta csökkentik?

2014. jún. 29. 08:49
 2/12 anonim válasza:
az az értelme hogy igy tuti valaki ráharap!
2014. jún. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez az úgynevezett madárfogó csapda. Egy ilyen autót akár 0 forintért is érdemes lehet "eladni" adott esetben. Legalább a költségektől (is) megszabadul a tulaj. Persze nem lesz soha 0 Forint a hirdetési ára. Nem megvenni nehéz ezt az autót, hanem fenntartani.
2014. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted. Szerintem meg ez inkább azt sugallja a népnek, hogy vedd meg most, mert lehet, holnapra már pont jó árban lesz valaki másnak, és lecsap rá. Így nem csak 30000 Ft-os pontossággal belövik azt az árat, amiért már megéri valakinek megvenni, hanem még kimondatlanuk sürgetik is a vevőt, nem fog napokig ülni az ajánlaton.
2014. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyen autonak olyan horror biztositasi es teljesitmenyado koltsege van, hogy meg akkor is jol jar az elado ha elsozza valami baleknak par 100 ezerert. 15 eves quattro + tiptronic ez az igazi szoporoller. Hiaba volt ez ujonnan egy vagyon, ma ertelmes ember nem veszi meg. Hetkoznapi hasznalatra teljesen felesleges
2014. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az auto erteket egyebkent nagyon nehez megbecsulni. Miota egesz europaban 400-550 a benzin ezeknek harangoztak hasznaltan. Egy 3 literes dizel hozza ezt a teljesitmenyt 15 helyet 8-9 literes fogyasztassal.

A hirdetes erdekes, kivancsi vagyok mi lesz a vege. :)

2014. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Egy ilyen autonak olyan horror biztositasi es teljesitmenyado koltsege van,"

Szerintem egyáltalán nem horror, 46250Ft/év, ez másfél tank benzin.

A biztosítás is simán megáll évi 30 000+baleseti adónál, ha már mondjuk vidéki vagy, kár nélkül, 10 éves jogsival B5-ben. Ez sem vészes szerintem.


"Egy 3 literes dizel hozza ezt a teljesitmenyt 15 helyet 8-9 literes fogyasztassal. "

Kérdés melyik 3 literes dízel. Az Audinál a legerősebb 2011-óta futó 3.0TDI is "csak" 313 lovas. Viszont ez sem 7-8 litert eszik, amikor előcsalod, mint a 313 lovat :)


A többivel egyet kell értsek. Viszont ennél nem a biztosítás meg a teljesítményadó a sz0pás, hanem ha szervizelni kell. Az viszont nem kicsit, hanem nagyon :D

Gondolom elég sok cucc feláras hozzá, mert ez S6.. ráadásul ilyet nem is bontanak minden sarkon.


A fogyasztást felesleges nézni. Aki 340 lovas autót vesz, annál ez nem szempont.


Valami árfigyelő nincs a hahun? Kíváncsi lennék, tényleg csak beugratós reklámfogás, vagy tényleg csökkentenek néha valamennyit az árán :D

2014. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez is a 2-3x-osa egy atlagos autonak. Havi 8-10 ezret akkor is becsengetsz havonta ha csak all az auto.

Az allatkodason, vakitason kivul egyebken sok ertelme nincs. Sportautohoz nehez, buta elavult valto dolgozik benne, meg ott van meg a halal felesleges quattro, mint plusz hibaforras es fogyasztasovelo.

2014. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ez is a 2-3x-osa egy atlagos autonak."

Persze, egy Swifthez vagy 1.4-es G Astrához meg a többi átlagos autóhoz képest egyértelműen sok, de ezt felesleges hozzájuk hasonlítani.


A quattro nem felesleges. Az alap A6-ok első kerekesek és ekkora teljesítményt már nem tudsz tisztességesen levinni a földre csak első keréken.


Az igaz, hogy van sok csilicsáré majomság benne, de mint én is írtam, ezek lesznek az igazán zsebbe nyúlós dolgok, nem a kötelező fizetnivalók.. :D


( nem figyeltem a hirdetést, ez 99-ben gyártott autó, így a teljesítményadó "csak" 35 000/év )

2014. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem is az elsőn kell átvinni.. :)
2014. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!