Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kezdjek azzal, ha a...

Mit kezdjek azzal, ha a főnököm nem tájékoztat semmiről, ha meg megkérdezem én érzem maga rosszul?

Figyelt kérdés
Inkább megkérdezem, mert ha meg mégsem úgy van ahogy én hiszem, akkor meg az a baj. Most is beosztás körül volt vmi cirkusz, be kellett mennem 1x pluszban, azt mondta a többit napot majd megbeszéljük. Erre ma kérdezem, akkor meg ő elmondta bla bla... És még én vagyok a hülye, hogy megkérdezem. Néha ez miatt meg én érzem magam kellemetlenül, hogy túl sokat kérdezem, mert hozzám semmi sem jut el.

2016. nov. 22. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen főnököm nekem is volt. Egy darabig nem szóltam, aztán idővel egyre több kérdést tettem fel neki, mert még azt sem volt képes elmondani mi az én feladatom és mi az ami már nem. De ha valami nem az elképzelése szerint történt akkor azért jól megmondta, hogy én ezt hogy képzelem.

Ezek után ráálltam arra, hogy mindig mindent megkérdeztem, jól felidegeltem ezzel, de ezen a ponton már nem akartam neki dolgozni, nemsokára ott is hagytam.


Neked azt tanácsolom, hogy első körben mondd el neki, hogy bánt téged, hogy nem időben kapod meg az információkat és kérdezd meg illedelmesen, hogy mit tudsz tenni annak érdekében, hogy ez változzon.


Ha utána sem változik (ami esélyes egyébként), akkor ott kell hagyni.

2016. nov. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én főnököm is ilyen. Mi a megoldás? Ha megtudod szólj nekem is. Én már poénra veszem, a közvetlen kollégák is, csak összenézünk és röhögünk egyet, ha megint elmaradt valami infó félúton. Persze valahol mélyen idegesítő ez, de ha mindig ezen stresszelném magam, akkor már rég belebetegedtem volna.

Szerencsére az ő főnöke is tudja, hogy ami infó rajta keresztül érkezne hozzánk, az gyakorlatilag olyan, mintha sosem lett volna és így van ez visszafelé is.

2016. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gratulálok, te is azon szerencsések közé tartozol ezek szerint, amikor ha kérdezel az a baj, ha meg nem, akkor meg az.. Pláne ha emitt hibázol is.


Nekem is volt olyan, hogy ahogy 1. írta, kénytelen voltam kis dolgokban is kérdezni, mivel senki nem mondott el semmit.. 1-2 le voltam cseszve emiatt is.

Utána meg megpróbáltam magam megoldani a dolgokat,- persze amit tudtam- után a meg az volt a baja, hogy "nem kérdezek."

Ez zakkant, nem normális ember volt, és ha tehetném, kitörölném azt a kis időt is, míg ott voltam.

2016. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!