Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha behívattak,...

Mit tegyek, ha behívattak, hogy panasz van rám, de én nem érzem jogosnak? Csak fúrás vagy tényleg nekem nem tűnt fel valami?

Figyelt kérdés

5 hete dolgozom az adott állásban (hozzáteszem, hogy protekcióval szereztem az állást, soha nem dolgoztam még előtte, nincs szakirányú végzettségem) és ma behívatott a főnököm és az az ember is ott volt, aki az állást szerezte nekem.

A téma az volt, hogy panaszkodtak rám a kollégáim, hogy "nem veszik hasznomat", nem tudom úgy ellátni a rám bízott feladatot, ahogy kellene és túl sokat kérdezek, nem lehet egyedül hagyni. Az a vicces, hogy ez nekem fel sem tűnt, én úgy éreztem, mindent elláttam tisztességesen, szóval most is tiszta a lelkiismeretem és meglepett, hogy így vélekednek rólam. Tényleg mindent megpróbáltam, többször is megkérdeztem segíthetek-e, mindig nagyon kedves-illedelmes voltam mindenkivel. És erre ma megkapom ezt, nagyon szomorú vagyok miatta, a sírás kerülget.

Mit tegyek szerintetek, nektek mi a véleményetek? Ráaadásul olyan hibákat róttak fel, amióta már hetek teltek el... valamelyik pl. a legelső héten volt. Arra gondoltam, mert egy másik hiba amiatt tudom ki szólt neki, és ő nem igazán bír, hogy meg akar fúrni az a kolléganőm. Most megpróbálok még ügyesebb lenni holnaptól, de már kezdek tanácstalan lenni. :( (Azt is mondták, hogy lehet hogy még nem nőttem fel a feladathoz, he?)



2016. nov. 23. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
azt teheted amit itt elmondtál.hallgasd meg őket,továbbra is legyél illedelmes és utána mondd el hogy nem érzed jogosnak,mert..
2016. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bekóstoltak a kollégák, mert lehet pont ők akartak a helyedre mást betenni. tipikus story. ne legyél gyenge és emiatt ne mondj fel vagy bármi, inkább szedd össze magad és még jobban dolgozz holnaptól! és ami a legfontosabb, ne látszódjon rajtad, hogy megbántottak, vagy sz-rul esett, hogy beköptek,megérzik a szem-etek, ha gyengébb vagy,sajna és még jobban rádszállnak.

legyél önállóbb,magabiztosabb,de mégis szerény és segítőkész és ne barátkozz velük,mármint csak felületesen ismerkedj velük,menjen a bájolgás,de nem kell nyalni.

2016. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fúrj vissza.
2016. nov. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj istenem... ha alád akarnak tenni, akkor lehet az is gond, hogy kérdezel, és lehet az is, ha nem kérdezel.. Sajnos én már megtapasztaltam mindkettőt.. Szar helyen vagy, ennyi.


Amúgy ignoráld a szitut, a főnöknek meg ahogy írták előttem, higgadtan mondd meg, hogy a hiba az első héten volt, de az elején ez mindenkinél így megy, és úgy érzed azóta már különben is sokat fejlődtél és már magabiztosabban mennek a dolgok.

(Szerintem éreznéd, ha nagy falat lenen és nem menne, szóval ha te úgy érzed megy a dolog, akkor megy a dolog. Sz.ard le nyugodtan a kavarást, és bizonyíts. Idővel lecseng az egész.)

2016. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én leszek az ördög ügyvédje akkor: se végzettséged, se tapasztalatod. Nem lehetséges hogy tényleg totál alkalmatlan vagy? Bár ugye nem tudjuk milyen jellegű munka.
2016. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!