Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen gyakorisággal értékeli...

Milyen gyakorisággal értékeli a főnököd a munkádat?

Figyelt kérdés
Milyen időközönként kapsz visszajelzést?
2016. nov. 23. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Evente 1x, mint mindenki masnak.
2016. nov. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És az elég? Egy éven keresztül semmilyen visszajelzést nem kapsz, hogy jól végzed e a munkádat?
2016. nov. 24. 09:01
 3/17 anonim ***** válasza:
Eleg, mivel hivatalos ertekeles. Azon kivul milyen visszajalzes kellene?
2016. nov. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem igazan kell ertekelni, mivel sales-ben dolgozom, a szamok megmutatjak a teljesitmenyt. Ha jol teljesitek, akkor a fonokom nem nagyon tudja az ellenkezojet allitani. Negyedevente van ertekeles.
2016. nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Amikor eszébe jut. Nincs rendszeres értékelés.
2016. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4, de honnan tudod, hogy a főnököd elégedett e a "számaiddal"?
2016. nov. 24. 12:34
 7/17 anonim ***** válasza:

Nyilvan ha nem lenne elegedett jelezne valamilyen formaban, ahogy peldaul nalunk is. Magyarul ami nen csesz le jol vegzed a munkad es o meg van elegedve.

Vagy szerinted muszak vegen aki jo teljesitett annak jarna a buksisimogatas?

2016. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok megint :) Onnan tudom, h elegedett, mivel eddig mindig 100%-on, vagy afolott teljesitettem. Ebbe eleg nehez belekotni :) Egyebkent pedig mondja is.
2016. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8, akkor ezek szerint közölte, hogy nála mi számít 100%-nak? Nem kötekedni akarok, csak tényleg kíváncsi vagyok máshol ez hogy megy. És amikor 100% fölött teljesítettél nem úgy állt hozzá, hogy onnantól fogva mindig azt várta el?
2016. nov. 24. 15:16
 10/17 anonim ***** válasza:

2 év alatt eddig egyszer hívott be az irodájába a főnök elbeszélgetni valami miatt, és amíg ott voltam, addig meg is dicsért, hogy jó számokat hozok, meg van velem elégedve. Én hülye meg be voltam tojva, mert azt hittem, hogy valami problémája van a munkámmal, mert előtte soha nem beszéltem vele egy szót sem, csak a folyosón láttam néha elmenni, szóval megijedtem, amikor hirtelen behivatott. :D


Amúgy rendszeresen nem szoktunk visszajelzést kapni, de ha valaki nagyon rosszul dolgozik, azért arra 1-2 hónap türelmi idő után rá szoktak szólni, hogy kicsit kapja össze magát, mert itt ez a szint nem elég.


Ha meg jól dolgozik, azért általában nem szoktak szólni. Meg is lett mondva az az egy beszélgetés alkalmával, hogy ne szokjak hozzá a dicséretekhez, mert dicsérni nem szokott a főnök, csak dorgálni. Tehát ha nincs visszajelzés, annak örüljünk, mert ez azt jelenti, hogy legalább a minimum szintet tudjuk hozni.

2016. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!