Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen gyakorisággal értékeli...

Milyen gyakorisággal értékeli a főnököd a munkádat?

Figyelt kérdés
Milyen időközönként kapsz visszajelzést?
2016. nov. 23. 20:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nálam az a pozitív visszajelzés, hogy a segítségemet kérik, szabad kezet adnak, nem járnak rám folyton ellenőrizni, illetve ahol van bónuszrendszer, akkor a jó munkáért jár bónusz x időnként. Nem kell mondani, hogy "ügyes voltál", ezt a változatot gyerekként kell megkapni elsősorban a szülőktől és a pedagógusoktól. Felnőttként, munkában már másképp kell dicsérni, elismerni, ösztönözni.
2016. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#4-es es #8-a vagyok. Egy eleg nagy cegnel dolgozom, ahol globalis szinten van meghatarozva, h mi szamit 100%-nak. Az ember megkapja negyedev elejen a targetet, amit teljesiteni kell, es ha azt eleri, akkor igazabol a fonok nem nagyon tud belekotni a munkajaba. amugy kulfoldon dolgozom, es a fonokom szinten egy masik orszagban van. A jo teljesitmenyt is globalis szinten honoraljak, m pl a jutalek mellett vannak bonuszok, meg egyeb ajandekok (pl utazas). Eleg onalloan vegzem a munkamat es a fonokommel akkor szoktam konfrontalodni, ha mas nezeteink vannak 1-1 ugyfelrol. Ekkor elmondja a velemnyet, h mit hogy kene, en is elmondom es kiderul, melyik a jarhato ut. Mivel en ismerem jobban a sajat regiomat es az ugyfeleimet is, ezert tobbnyire nekem van igazam, de van, h neki jobb ralatasa van a helyzetre.
2016. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hahaha na igen :)

Nekem eddig egy helyen voltak havi értékelések.

Egyébként mindegyiken szinte kivétel nélkül maximálisan teljesítettem.


Ez nem multi, és abban van valami, hogy itt pl, volt, hogy ha túlteljesítettem volna, azt várta volna el, miközben másnál volt, hogy majdhogynem fele ennyit teljesített.

Na és a kövinél ezt be akarta játszani, amikor picivel kevesebb eredményem volt, hogy "hát ez ahhoz képest romlott". - Aha, mondom és az előtte való hónapban mi is volt? Ugyanennyi, sőt? akkor most mihez képest rontottam volna? :)


Szóval án inkább beálltam ezek utána saját normámra, és DIREKT nem hajtottam magam túl, mert így is lazán meg volt a csapatbeli norma, úgy hogy a legjobb 3-ban voltam. Hülye lennék magammal kicseszni, hogy én azt még jobban felvigyem.. Ráadásul amikor kevesebb volt is, a minőséget ugye nem ellenőrizte ( én még így is 1-2 embernél jobban dolgoztam pl, nem csak a legegyszerűbb és legkönnyebb feladatokat csináltam meg, hanem az alja részét is, amit más elkerült... Akkor hol objektív ez a rendszer? :)

Ez a 2 tényező cseszett fel, és mondom, bár tudtam volna még jobban megnyomni, de hülye azért nem vagyok, hogy kicsesszek magammal alapon ez így beállt, és ügyeltem rá, hogy véletlenül se teljesítsek túl úgymond ( a maximális teljesítmény így is megvolt). :D

2016. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag azonnal kapok visszajelzést a munkáimra. Nyilván nem minden apróságra, de a nagyobbakra igen. Nem dícséret, de érzem a szavakból, hogy ez most szép munka volt, a letolásnak viszont több fokozata van. A közvetlen főnököm ilyen. A nagyfőnökünk évente 1-2 alkalommal értékel, céges kajákon, akkor viszont kollektívan 250 emberre vonatkoztatva kb. Ami számomra meglepő, hogy tőle már háromszor kaptam személyesen visszajelzést, ami nagyon jól esett. Teljesen más ügyben mentem hozzá, még is az lett a vége, hogy valamilyen szinten elismerte a munkámat. Nyilván nem teljesen nyíltan, de burkoltan az volt a lényege, hogy elégedettek velem.
2016. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


Visszajelzés alatt nem azt értettem, hogy állandóan udvarolnak, hogy ó, de ügyes vagyok meg elárasztanak ilyen-olyan dicsérő szavakkal.


Nekem az is visszajelzés, hogy milyen hangnemben beszélnek velem. Vagy hogy figyelmesek egy-két apróságban, ebből érezhető, hogy kedvelnek e például.

Vagy ha azt látják valamiben elakadtam, akkor megpróbálnak segíteni, az is egy visszajelzés, ami nekem azt üzeni, hogy úgy gondolják én erre képes vagyok.


Stb.

2016. nov. 24. 17:34
 16/17 A kérdező kommentje:
Én egyébként jobban szeretem tudni, hogy elégedettek e velem, mint állandó dilemmában lenni.
2016. nov. 24. 17:36
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon ritkán, ami nagyon elkeserítő, mert ez azt mutatja, hogy neki minden mindegy...
2016. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!