Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindig pénteken vagy hétfőn...

Mindig pénteken vagy hétfőn betegnek lenni - nem átlátszó csöppet? Mint az oviban csak ez egy munkahely.

Figyelt kérdés

Van egy-két olyan munkatársam akik úgy minden második héten megjátsszák hogy betegek- Vagy hétfőn vagy pénteken érdekes módon. És akkor ugye „véletlenül„ épp hosszú a hétvége…


Előző nap még rihegnek röhögnek semmi bajuk másnap meg nagy betegségbe esnek.


Nem átlátszó ez egy csöppet? A vezetőség miért nem tesz semmit?

Én ha főnök lennék nagyon hamar rövidre zárnám a dolgot. Na nem rúgnám ki őket-helyette olyan légkört teremtenék hogy kedvük legyen „önként” menni.


+ még egy tb vizsgálatot is nyakukba akasztanék. Nem mintha ennek nagy eredménye lehet de ki tudja.


Komédia ami itt folyik. Jön a telefon hogy „beteg vagyok” és hallani a telefonban hogy ő maga is alig bírja röhögés nélkül elmondani a szar kamuját.


2016. nov. 25. 18:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"illetve megtudom mondani, "


Na látod akkor ez már egy különbség. Ha nálunk ezt mondanád másnap nem kéne menni.

2016. nov. 27. 09:12
 12/22 anonim ***** válasza:

Én csak csendesen szólnék a főnöknek a Gizike jelenlétében, hogy MINDENKI HALLJA

"Előre szeretném jelezni, hogy ha Gizike most pénteken is menetrendszerűen lebetegszik, nem tudok itt maradni helyette túlórázni, mert fontos dolgom van, időben kell indulnom."

A kollégák vihogása minden pénzt megér, főnök ebből venni fogja a lapot.

2016. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Sorry, fos vsgy.,
2016. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

"A kollégák vihogása minden pénzt megér,"


1) a kollegák nem vihogni fognak hanem beszarva kussolni mint mindig mindennel kapcsolatban

2) minden pénzt megér= még azt is hogy állásod elbukod?

2016. nov. 27. 17:32
 15/22 anonim válasza:
kirugnak azért ha nem maradsz bent tulorazni, viszont azokat akik minden héten táppénzen vannak egy napot minimum azokat meg nem rugják ki, te koma most már kiváncsi lettem, milyen munkahely ez???
2016. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

nem egy olyan marha nagy rejtély ez.

ők csókosok én (mi a többek) nem.

2016. nov. 27. 19:58
 17/22 A kérdező kommentje:

" milyen munkahely ez???"


szalagmeló egyébként

2016. nov. 27. 19:58
 18/22 anonim válasza:
am gondoltam, de hogy bir valaki ennyire nyalni? am sajna mindig a nyalisok ervenyesulnek.
2016. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

"de hogy bir valaki ennyire nyalni"


Hát hosszú nyelv és jó gyomor az kell. Az meg van nekik.

Agy, az nem kell.

2016. nov. 27. 20:09
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha csak szalag melo, akkor teged sem rugnanak ki, ha haza jonnel..te csak abba a csoportba tartozol aki fél, hogy kirugjak. Túlórara meg megmondod hogy nem bírsz bent maradni es kesz es ne mondd hogy kirugnanak , mert meg se probaltad.
2016. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!