Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindig pénteken vagy hétfőn...

Mindig pénteken vagy hétfőn betegnek lenni - nem átlátszó csöppet? Mint az oviban csak ez egy munkahely.

Figyelt kérdés

Van egy-két olyan munkatársam akik úgy minden második héten megjátsszák hogy betegek- Vagy hétfőn vagy pénteken érdekes módon. És akkor ugye „véletlenül„ épp hosszú a hétvége…


Előző nap még rihegnek röhögnek semmi bajuk másnap meg nagy betegségbe esnek.


Nem átlátszó ez egy csöppet? A vezetőség miért nem tesz semmit?

Én ha főnök lennék nagyon hamar rövidre zárnám a dolgot. Na nem rúgnám ki őket-helyette olyan légkört teremtenék hogy kedvük legyen „önként” menni.


+ még egy tb vizsgálatot is nyakukba akasztanék. Nem mintha ennek nagy eredménye lehet de ki tudja.


Komédia ami itt folyik. Jön a telefon hogy „beteg vagyok” és hallani a telefonban hogy ő maga is alig bírja röhögés nélkül elmondani a szar kamuját.


2016. nov. 25. 18:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem olvastalak végig, bocs. De sztem ez a kollégákjak való kitolás magasiskolája. Jogos a felháborodásod. T
2016. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

", mert meg se probaltad."


én valóban nem de azért volt már aki beintett.

már nincs itt.

nem rúgták ki csak a főnök "tett róla" hogy magától menjen.

2016. nov. 27. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!