Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért piszkál a kollégám?

Miért piszkál a kollégám?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, van egy idősebb nő kollégám, aki állandóan kritizál. Olyanokért szól, amit szoktam csinálni, szemembe mondja, hogy ez kellene, mikor sokszor épp előtte foglalkoztam azzal, amit mondogat. Ha olyan ruha van rajtam, ami neki nem tetszik, állandóan mondja, ha úgy látta, hogy felszedtem valamennyit, állandóan mondja. Kinézetemről beszél más kollégáimnak, hogy szerinte ez meg az meg amaz. Ha a megbántás a célja, nem ér el vele semmit, van párom is, szóval hidegen hagy, hogy ő mit mond.

Néha meg okoskodik, máskor meg normálisabb. De ha van miért beszólni, nem röstell kihagyni. Most szerintetek?


2016. dec. 6. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha amugy vegzed a dolgod rendesen, nem artasz neki, akkor a sajat frusztraciojat vezeti le rajtad. Ha valaki ok nelkul szekalja a masikat, akkor azt szoktak mondani, hogy az illeto a masikban vagy lat valamit, amit o sajat magaban nem szeret, vagy olyan valamit lat benne, amire irigy. Tehat azt tudom elkepzelni, hogy vagy van olyan tulajdonsagod, amit sajat maganal sem tud elfogadni, es teget szekal miatta, hogy ne sajat magat kelljen. Vagy pedig olyan tulajdonsagod van, amit irigyel, es ezert elvezettel keresi benned a hibat. Magaval nincs megbekelve, de te semmit nem tehetsz, csak vallat vonsz, ha latja, hogy lepereg, abbahagyja. Persze csak ha tenyleg ok nelkul csinalja.
2016. dec. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem unja a munkáját és valamivel fel akarja "dobni" a napot. :)

Vagy ha nem is feldobni, de feszültség van benne, mert semmi kedve azt a munkát csinálni amit kell és így adja ki magából.


De hogy a munkáját unja az tuti.


Kritizálhatna mást is, mondjuk politizálhatna akár, hogy ne a közvetlen környezetét bántsa, de ahhoz gondolom nincs meg az elegendő ész. De akkor meg kritizálhatna tv-műsorokat, mondjuk próbáld ilyen irányba terelni a szót, hátha ilyen témában ki tudja magát "dühöngeni" feszkómentesíteni és így hátha téged békénhagy.

2016. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nők ilyenek.
2016. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!