Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen bántó beszólásai/megjeg...

Milyen bántó beszólásai/megjegyzései vannak a főnöködnek?

Figyelt kérdés
Vagy egykori főnöködnek..
2016. dec. 11. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában a "nem csinálunk semmit, de azt is szarul" kategóriába kimerült a dolog. A többi már személyes affér volt.
2016. dec. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A jelenleginek semmi, hálistennek rendes tag.

Az egyik korábbinak szokása volt engem szekálni olyasmi dolgokért, ami nem is az én hibám volt, hanem a kollégáké, akikkel együtt dolgoztam. Hiába mondtam neki, lecsapta, hogy "Ez csapatmunka!", és elviharzott, meg se hallgatott. Valamint egyszer, amikor nem akartam tovább bentmaradni, rámdörrent, hogy "A szerződésed hamarosan a végéhez ér. Erre gondolnod kellene."

2016. dec. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, hát olyan volt, hogy praktikussági okokból változtattam néhány feladat prioritásán, így felcserélődött egy-két munka készültségi foka, illetve befejezési ideje. A gyártásba belefért természetesen. Letelt a munkaidő, én hazafele tartottam, ő meg felhívott, és minősíthetetlen hangon mondta, hogy vagy azonnal visszamegyek és azt csinálom, amit ő mondott, vagy holnap már be se menjek. Ez persze csak azért, hogy neki legyen igaza, értelme az egésznek nem volt, csakhogy velem kibsszon. Hát visszamentem, a fél éjszakám ráment a dologra. Persze közben hordozta a kávét, meg elnézést, meg ha végeztem, hívjak taxit, fizeti a cég, stb. Vagy 15 éve volt már, de még mindig friss a dolog. A sors úgy hozta, hogy ezek után (bár nem ezért), de felmondtam. A fizetésem negyedével emelte volna a nettóm, csak maradjak. Hát nem :)
2016. dec. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"A gyengébbek és a nők kedvéért...." ilyen és ehhez hasonló szófordulatok.
2016. dec. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Napi beszólásai-, értelmetlen szövegei vannak, így a tárház kifogyhatatlan lenne, ha felsorolnám.
2016. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!