Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Betegség épp a céges leállás...

Betegség épp a céges leállás előtt-miért gondolják egyesek hogy a hattyú halála színjátéktól hitelesebb lesz? Úgyse hisz nekik senki!

Figyelt kérdés

A cégnél kettő leállás van egy nyáron egy télen. Ilyenkor mindenki szabin van ha tetszik ha nem.

Egyesek szeretik meghosszabbítani a leállást betegállománnyal. Nagy hirtelen lebetegszenek épp a leállás előtt 1 héttel és máris 1 héttel hosszabb a szünet. Mert a betegség érdekes módon mindig addig tart míg a leállás meg nem kezdődik, így „sajnos” már nem tudnak jönni.


És vannak olyanok akik eljátsszák a hattyú halálát a nagy betegség előtt-gondolom azért hogy hitelesebb legyen az egész. Szipognak, krákognak, színpadias halálsóhajtásokat hallatnak. 30 alatti emberek és úgy nyögnek mint a 90 éves nagymuter halála előtt. Röhejes.


De vajon miért gondolják ezek hogy ettől a szar színjátéktól hitelesebb lesz? Hát csak égetik magukat nem tűnik vajon fel nekik? Ki nyalja azt be hogy valaki épp a leállás előtt lesz beteg és épp már nem tud visszajönni dolgozni és így épp egybeér a betegség és a leállás és így +1 héttel hosszabb…. Véletlen, naná….


Ugye jövő hét szerdától leállás van jan 2-ig, és többen már most jajgatnak mintha halálukon lennének. Na ők azok akik maholnap betelefonálnak hogy jaj lebetegedtem. Olyan röhej az egész, ordít a kamu róla.


2016. dec. 12. 10:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem fogok pihenni = egy szimpla megállapítás arra a tényre vonatkozóan, ami be fog következni. :D Ezen nincs mit szépíteni, ez így lesz. Ettől függetlenül szeretem a munkahelyem, több szabim nincs, mert fiatal vagyok és később léptem be. Ennyi
2016. dec. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Volt egy másik kollégám ott is egy idő után kilógott a lóláb, mert mindig mikor nagy meló volt ő akkor ment táppénzre mondván fáj nagyon a háta. Ja csak láttuk a hülyét hogy ment horgászni. A háziorvosa volt az üzemi orvosunk is és ő is egy idő után elküldte melegebbre, nem volt hajlandó kiírni, mert tudta hogy szimulál.
2016. dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Ó hát olyan itt is volt hogy betegállomány alatt a "nagybeteg" telenyomta a face-t a nyaralós fotókkal.

Annyira lázas beteg volt szegényke hogy egyből az olasz tengerpartra ment hűsíteni magát....

Nem gyengén reklámozta hogy csal és következmény? Azóta is itt van.

2016. dec. 12. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!