Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen lekezelőek a...

Miért ilyen lekezelőek a kollegáim? Ti felmondanátok?

Figyelt kérdés
5 hónapja dolgozok egy webáruháznál ahol nagyjából mindent csinálok mint asszisztens, mindenhol segítek. Most eléggé megcsappantak a rendelések és átvették a kollegáim a munkám mivel nincs dolguk, összesen hárman dolgozunk. Én vagyok a legfiatalabb 22 éves, ők mind 40 felett. Én munka elején tiszteltem őket mivel korban és tudásban felettem állnak ezért megadtam a nekik járó tiszteletet. Azonban olyan szinten visszaélnek vele. Mindent megcsináltatnak velem ami nem az én dolgom, amivel nincs is bajom de mivel megcsappantak a rendelések és kevés a meló azt éreztetik velem, hogy tök felesleges vagyok. 10 percenként kérdezik hogy most mivel fogalalatoskodom, mintha facebookoznék vagy ilyesmi. Nagyon idegesít ez a lekezelő stílus, csinálom a dolgom, én sem faggatom őket hogy ők mit csinálnak. Mostanában megint nőttek a rendelések, a főnök ki is akar vinni külföldre egy meetingre mivel csak én tudok angolul. Azonban már jó ideje gondolkodom, hogy felmondjak mert annyira elvették a kedvem, rossz bejárni, váltani akarok. Ti is felmondanátok?
2016. nov. 21. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
mondjanak fel ők .hadd egye őket a penész.fiatalabb vagy mint ők.fèlnek hogy átveszed a helyüket.
2016. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nehéz dilemma. Mert pont én is hasonló miatt mondtam fel, persze én egész más munkakörülmények, poszban vagyok. Ha a főnököd ennyire meg van veled elégedve, én kivárnám azt a meetinget a helyedben. A 2 kollégád egyszerűen csak irigy a fiatalságodra és a nyelvismeretedre, ennyi bajuk van ezért fúrkálódnak. ne törődj velük, próbáld meg őket kizárni. Várd meg a meetinget, hátha adódik számodra egy jobb poszt is ha képeszteted magad a cégen belül és a 2 k.-tól megtudsz szabadúlni. Persze könnyebb út a menekülés, de nem biztos, hogy megéri. Ha nincs változás, se előrelépési lehetőséged és megőrít az a 2 nyomi, akkor érdemes másik munkát nézni, de szerintem még várj ezzel.
2016. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha találsz vmi jobbat, akkor igen. Úgy látom az írásodból, h xarul érzed ott magad. A rossz légkör elveszi a motivációt, a motiváció hiánya meg rontja a teljesítményt. Azonkívül gyomorideggel bejárni sem jó, tönkremész.
2016. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
előrelépési lehetőség sincs
2016. nov. 21. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:
A főnököd is ilyen? Mert ha igen, akkor érdemes elkezdeni más után nézni. Ha ő normális, akkor még maradhatsz, neki is le fog esni mi a helyzet.
2016. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kollégáid nyilván féltékenyek rád és arra, hogy te tudsz angolul, féltik a munkájukat és ez ilyen formában jön ki belőlük. Váltani csak akkor válts, ha anyagilag jobban jársz. Kollégák meg mindenütt lesznek.
2016. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy a másik két kollegám itt van évek óta, szükségesek a munkához, nem rúgnák ki őket miattam, de a főnök is hasonló kaliberű forma


már nézek más melókat csak míg találok felőröl az egész

2016. nov. 21. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is hagytam már ott helyet, mert nálam már túlzásba vették a flegmázást és a beszédet amit megengedtek maguknak..

Az elején tűrtem, mert nagyon szerettem volna azt a munkát, de ott és akkor megtanultam, hogy soha egy helyen sem fogom hagyni, hogy így beszéljenek velem, már az elején sem..


A gyomorideg, kialvatlanság, stressz könnyen megbetegít, nem ér annyit, ha nincs fejlődési/előrelépési lehetőséged.

Tudom milyen, ha rosszul érzed magad a közegben, hagyd a francba.

Fiatal vagy, nyelvtudással, most már némi tapasztalattal, talpraesettnek tűnsz. A 2 vén sz.ar meg nyilván irigy amiért fiatalabb vagy és nyelvet is beszélsz ( halkan jegyzem meg, hogy nem biztos, hogy te mennél ha menni kell).


A meetinget lehet érdemes lenne megvárni, de ha nem látsz opciót és lehetőséget a helyeden, nem bánod meg ha otthagyod.

2016. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!