Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaügyi dokumentumban...

Munkaügyi dokumentumban munkáltatói állítólagos elírást el kell fogadjak vagy mondhatom azt hogy bocsika így jártál kedves munkáltató? Kiadtad a papírt akkor ez van?

Figyelt kérdés

Felmondtam a munkahelyemen és egyben írásban kértem hogy a felmondási idő alól mentsenek fel. Közös megegyezés van ilyen ismerjük. Úgy képzeltem hogy egy napot se dolgozok többet nincs felm idő és értelemszerűen pénz sincs.


A munkáltató írásban válaszolt melyben közölte nem fogadja el a kérésem (ez eddig oké ehhez joga van) és írásba adta: a felmondási időtől a cég nem tud eltekinteni, a felmondási idő alatti munkavégzéstől eltekint.

Ott van a papíron feketén fehéren szó szerint: a felmondási idő alatti munkavégzéstől eltekint.

Dátum pecsét aláírás.


Egy nappal később elkezdtek visítani hogy elírtuk. Azt akarták írni (állítólag) hogy a felm idő alatti munkavégzéstől NEM tekintenek el. Ezt akarták....

Hát szar ügy mit akartak nem tudni de azt igen mi van leírva. Dátum pecsét aláírással.


A kérdésem annyi: van ilyen hogy egy hivatalos munkaügyi dokumentumot ELÍRNAK és adjam vissza? Mi van ha azt mondom hogy bocsika leírtátok akkor az úgy van?

Ha én aláírok valamit nem mondhatom hogy jaj mégse akartam. Aláírtam késő bánat.


Nem így van?


2016. dec. 20. 11:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha fel sem merülne bennem, hogy valaha is visszamenjek a céghez, rászánnám az időt fingatni őket egy kicsit. Bírósággal lehet, hogy csak blöffölnek, hiszen az emberek 99%-ának ugyanolyan a mentalitásuk, mint neked kérdező, és már nyertek is. A bíróság nekik is macera egyrészt, másrészről meg itt nincs kérdés, a munkaügyi bíróság ilyenkor hipergyorsan működik. De te tudod..
2016. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mem kell ehhez bíróság, benyújtod a fizetési meghagyást és kész, nem fognak ellentmondani, mert a perre kicsit többet kell költeni
2016. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!