Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek az új munkahelyemen...

Mit tegyek az új munkahelyemen, hogy ne kelljen hatalmi harcot vívni?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja dolgozom takarítóként külföldön.

Sajnos nem tudok még perfekt németül.

Aki betanított az első napon, szintén magyar származású.

Most derült ki, hogy csak felületes betanítás volt és a többit rám hagyta, találjam ki, mit kell csinálni. Örökké azt hallgattam a többiektől, hogy nem jó a munkám. Ettől örökké stresszeltem, állandóan egyre jobban hibáztam a munkámban, egyre kisebbnek éreztem magam. Nem sokkal később újra betanított egy másik kollégám, aki alapos munkát végez minden nap. Azóta minden rendben van, meg vannak elégedve velem, kivéve ez a magyar hölgyemény. Sajnos itt nincs csoportvezető, mindenki úgy csinálja, ahogy akarja a munkát, össze-vissza csináljuk, az elején nem is értettem mit hogyan kell. Mindenki azt hiszi magáról, hogy ő a tökéletes dolgozó. A kedves magyar munkatársnőm ma azt mondta, hogy akivel be vagyok osztva, annak a takarítási módszere szerint csináljam a munkám. Magyarul nekem mindenki a főnököm? A rosszabb helyzet az, hogy a többieknek elmesélte a szemem előtt a konfliktust (mivel nem hagytam magam), természetesen nem ugyanazt mondta el, ami történt. Szóval innentől kezdve azt mond, amit akar. Elég nehéz így megvédenem magam. Ráadásul ő előnyben van, mert ott dolgozik már régóta. Gondolom nem nekem fognak hinni. Valaki írjon egy szuper ötletet, ilyenkor mit lehetne csinálni? Amúgy szeretném ezt a helyet, már kezd alakulni az egész, de ezek után már rettegek, vajon mi vár rám. Pont most megyek szabadságra is, szóval még megvédeni sem tudom magam.



2016. dec. 20. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod megértetni magad?

Ha mindenki megvan elégedve veled akkor nincs probléma.

2016. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy megpróbálsz beilleszkedni, vagy keresel másik munkahelyet.
2016. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dolgoztam én is ilyen önjelölt főnökök között, én szépen megvártam míg egyedül volt a sereghajtó, és oda mentem hogy "Te majom, itt befejezed ezt az egészet, mert mindketten a munka miatt vagyunk itt, nem azért hogy kóstolgassuk egymást" Tudomásul vette a csávó, miután az arcába másztam, Ő balra Én jobbra.


Az viszont elég nagy baj hogy nincs felettes, aki munkaidő alatt ott tartózkodna, ezért is csinálja fejét az a k***a

25F

2016. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Azért nem tudom megértetni magam, mert vannak szavak, amiket még mem ismerek. Sajnos nem tudok egyszerre megtanulni mindent. :( Tudok beszélgetni, de még nem vagyok perfekt.


Én szeretnék beilleszkedni. Nagyon jó lenne itt, ha végre megszűnne a piszkálódás. Lehet megvárom, mi sül ki az egészből.


Igazad van, kedves 3., tényleg jó lenne egy csoportvezető, mert ez így borzalom. Megprobálok beszélni a csajjal, ha még mindog problémázik. Ha ez nem változtat a dolgokon, megyek a főnökhöz.

2016. dec. 21. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!