Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan kezelnétek a kétszín...

Ti hogyan kezelnétek a kétszínű kolleganőt?

Figyelt kérdés

Egy jócskán felnőtt, de nagyon gyereklelkű nő az illetékes, akinek nehéz gyerekkora volt, gondolom onnan ered a mániákus pletykálása... Konkrétan semmit nem tud megtartani, a legjobb barátait is kibeszéli (köztük a főnökünket) akit a háta mögött állandóan szíd és elhord minden beteg állatnak. Sajnos redszeresen hazudik az emberek szemébe, de a legijesztőbb ahogy ő maga is elhiszi a hazugságait. A munkában támogatnia kéne minket de inkább hátráltat és mindenre "nem tudom" a válasza. Sajnos mióta átlátom hogy milyen, nem szeretek bejárni a munkahelyünkre mert nagyon irritálja az igazságérzetem. Ő is érzi hogy bajom van vele és mindenkinek híreszteli is, hogy ok nélkül utálom őt. Nyilván vele kéne ezt megbeszélnem, de tudom hogy nem fogja belátni amit csinál így semmi értelmét nem látom. Illetve sajnálom is, mert nagyon sérült és azért viselkedik így. Persze van egy szerethető oldala is, aki kedves, jófej, meg tudom hogy egyébként milyen kis életképtelen, így nem szeretném véletlenül sem kirúgatni.

Persze a főnökünk is tudja hogy valami nincs rendben köztünk és próbált kifaggatni, sőt konkrétan rá is kérdezett, de nem mondtam semmit amivel mégis "elmondtam" valamellyest. Próbáltam elterelni, hogy év vége van, mindenki fáradt és jövőre újult erővel kezdjük majd mindannyian, remélem.

Teljesen tanácstalan vagyok.


2016. dec. 23. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hashajtó a kávéjába.
2016. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez jó volt :D :D de amúgy is gyakran f*sik :D
2016. dec. 23. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz. Hány éves a hölgy? Van családja? Mert valami baja csak lehet, ha ilyen
2016. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
42. Se kutyája, se macskája.
2016. dec. 23. 20:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Szegény! Akkor lehet azért ilyen, bár ha változtatna, és nem viselkedne így. Talán meg kéne próbálnod nem foglalkozni vele, és elkerülni ahogy csak tudod!
2016. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Családias légkörben, kevesen dolgozunk együtt, így elkerülni lehetetlen. Bántani sem akarom, de megbeszélni nem lesz hajlandó mert soha semmit nem lát be.
2016. dec. 23. 20:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerezzél neki egy pasit, aki esténként megnyugtatja.

A lepedőakrobatika, sok emberre nyugtatólag hat.

2016. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van hasonló. Én megmondom őszintén nem szeretnék segíteni neki és megérteni sem eleget ártott már nekem szóval én nyíltan vállalom hogy nem csipjuk egymást és egyszerűen átnézték rajta, figyelmen kívül hagyom és nem beszélek vele. Eleinte nehéz volt, de már könnyebb főleg hogy már sokan mások is látják hogy nem bennem van a hiba.
2016. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ez jó volt :D :D de amúgy is gyakran f*sik :D"


De te legalább nem beszéled ki...

2016. dec. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!