Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beteg vagyok. Ezer éve nem...

Beteg vagyok. Ezer éve nem voltam orvosnal es tappenzen. Hogy mukodik?

Figyelt kérdés
Tegnap ejjel mar nem mentem be dolgozni, de csak ma jutok el orvoshoz. Tudja irni tegnaptol az orvos a papiromat vagy csak mától? Nem annyira fontos de ha mar ilyen ritkan jarok tappenzre, akkor jol jonne az a tegnapi par ezer forint is majd fizeteskor.

2016. dec. 28. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Hát, ha tegnap nem rendelt az ipse mikor te nem mentél dolgozni, akkor tud írni. Vagy lemész és mond azt, hogy sokan voltak, te meg k**va szarul voltál így inkább haza mentél, mert nem akartál még rosszabbul lenni. :D Nekem ez működött. :P
2016. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó ötlet. :)
2016. dec. 28. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Visszamenoleg nrm tud. Fel kell mar elso nap hivnod h vegyen tappezbe
2016. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ok utolsó, de tegyük fel éjszakás vagy 10re mész dolgozni, este 7-8tól baromi szarul leszel, nem tudsz bemenni, viszont a dokid 5ig rendelt. Akkor hogy oldod meg? Ilyen esetekben szerintem leigazolható.
2016. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!