Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezért hagyjam ott a munkám?

Ezért hagyjam ott a munkám?

Figyelt kérdés
52 ezret kapok, tehát még csak rendes fizetést sem kapok a munkámért. A főnököm szerint én soha nem csinálok semmit. Volt olyan hogy elküldött a munkatársaim papírjaival, akiket szeret, hogy még az ő ügyüket is én intézzem el. Én mindent magamba csináljak, de ha a többieknek kell valamit csinálni, akkor nekem segítenem kell nekik. Sőt egyszer a főnököm azt mondta hogy menjek már valami dologért nehogy már X-nek kelljen mennie.
2016. dec. 28. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
52 ezret. Azt meg hogy a pcsába'?
2016. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Közmunkabér.
2016. dec. 28. 11:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Üdv ismét.

Igen, még mindig keress másik melót.

2016. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást! A főnöködnek meg mondd meg, hogy az 52000-et költse gyógyszerre!
2016. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van helyette más lehetőséged?
2016. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs, de én akkor se bírok tovább egy ilyen helyen lenni, ahol kutyába se vesznek. De 52 ezerből eddig se tudtam megélni, még mindig a szüleimmel lakom.
2016. dec. 28. 12:34
 7/11 anonim ***** válasza:
ha kell a pénz lenyeled, ennyire egyszerű. hidd el másokat is ba-szogtatnak, mondjuk engem nagyobb pénzért, de attól ugyanolyan sz-r érzés. ha már érzed, hogy lebetegedsz az idegtől akkor viszont lépjél le onnan. kitartás
2016. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen már volt úgy hogy lebetegedtem az idegtől, állandóan feszült, ideges voltam, hogy vajon aznap mit fognak rám mondani.
2016. dec. 28. 13:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Tehát az önérzeted miatt felmondasz, holott tudod, hogy akkor legjobb esetben is hónapokig a szüleid fognak eltartani. Hát te tudod. Neked nem lesz megalázó az anyukádtól pénzt kérni, ha bármit venni akarsz? Hány évesek szegények, meddig akarsz még rajtuk lógni, tőlük függni, a saját megélhetésedet rájuk terhelni?! Nekec csak a munka büdös.
2016. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem a büdös a munka, de 52 ezerért minden nap 8 óra munka, még mellé valamikor túlórázni is kell, amit ki se adnának, és még mellé a főnököm is állandóan cseszeget, eddig még soha semmi nem tetszett neki amit csináltam. Dolgozzál te egy olyan helyen ahol a főnököd ki nem állhat, és ezt még érezteti is veled.
2016. dec. 28. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!