Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezért hagyjam ott a munkám?

Ezért hagyjam ott a munkám?

Figyelt kérdés
52 ezret kapok, tehát még csak rendes fizetést sem kapok a munkámért. A főnököm szerint én soha nem csinálok semmit. Volt olyan hogy elküldött a munkatársaim papírjaival, akiket szeret, hogy még az ő ügyüket is én intézzem el. Én mindent magamba csináljak, de ha a többieknek kell valamit csinálni, akkor nekem segítenem kell nekik. Sőt egyszer a főnököm azt mondta hogy menjek már valami dologért nehogy már X-nek kelljen mennie.
2016. dec. 28. 11:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ne állj le vitázni a kötekedőkkel kérdező, ha érzed, h menned kell menjél, én idegösszeroppanás plusz pánikrohammal költöztem haza két éve Pestről, mert fél évet még rádolgoztam a szemétkedő munkatársak meg kikészítettek.. vmit estin tanulj, nyelvet, bármit és dobbants amikor lehet.
2016. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!