Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hagyjam ott a munkám ha már...

Hagyjam ott a munkám ha már minden nap gyomorideggel megyek be dolgozni? Sajnos más munka nincs kilátásban, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 08:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben, ha lehet... miért mész be gyomorideggel?
2012. jún. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
A szükség nagy úr. Milyen lehetőségeid vannak, ha otthagyod? Van, aki segítene? Vagy egyedül vagy? Mit dolgozol? Miért vagy ideges? Kereshetsz most is ezerrel, az legalább reményt ad.
2012. jún. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Így, hogy az okát nem írtad le, akkor is azt mondom, hogy kezdj el keresni másik munkahelyet. A mai világban úgy felmondani, hogy nincs másik munkahely nagyon nagy felelőtlenség!
2012. jún. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen munkahelyem, amikor már nagyon nem bírtam, kiirattam a dokimmal magam 2 hét táppénzre, ez idő alatt állásinterjúra jártam és valamelyest kikapcsolódtam, megnyugodtam. Letelt a 2 hét, még nem vettek fel, így visszamentem. Közben kerestem továbbra is melót, ilyen-olyan indokora hivatkozva pár órára sikerült még állásinterjúkra kilógnom (pl. vérvételre megyek stb.), rá 1,5 hétre találtam munkát és felmondtam.

Soha nem mondanék fel úgy, hogy nincs munkám, kivétel ez alól, ha a férjem baromi jól keresne és megélnénk az ő fizetéséből is.

2012. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Írasd ki magad táppénzre, pihenj, gondold át a helyzetedet.

A semmibe ne lépj ki, csak ha már találtál újat.

Sok sikert!

2012. jún. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen otthagynám a helyedben,mert hosszútávon megsínyli az egészséged...Munkát nem lehetetlen találni.
2012. jún. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehetetlen, ez igaz, de közben is élni kell valamiből, amíg az ember keres.
2012. jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én otthagynám, igaz, hogy elég sok tartalékot halmoztam fel ahhoz, hogy megtehessem.

Akiknek a tartalékok felhalmozása helyett fontosabb az, hogy elköltsön mindent (ezt is meg lehet érteni), annak nehezebb lesz lépni a kérdező helyzetében.

2012. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Fontosabb az, hogy elköltsön mindent? Bakker, nem fontos, de akkor kirakják az utcára és éhen hal. Ha valakinek kevés a jövedelme, kénytelen elkölteni mindet, ami még kevés is, gondolom, nem az úri passzióit finanszírozza belőle.
2012. jún. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

azért jellemzően az emberek, és főleg a szegényebb réteg erőn felül költ luxusra. Nyilván ugyanúgy elköltené minden pénzét ha 10-zel többet keresne, és akkor is kijönne ugyanígy, ha 10-zel kevesebbet. Nincs nyalóka, nincs kóla, nincs cigi, nem McDonalds az ünnepi kaja. A környezetemben kivétel nélkül pazarol a legszegényebb réteg. És tudom, hogy ez nekik nem tűnik pazarlásnak. Sokkal inkább úgy érzik, ezt már aztán igazán megengedhetik maguknak. Pedig nem. Illetve ők döntik el.


Na mindenesetre tessék kiíratni magad, a gyomorideg betegség. És tessék komolyan elgondokodni, és másik lehetőséget keresni, segítséget kérni! Sok sikert!

2012. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!