Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tesztek, ha egy kollégátok...

Mit tesztek, ha egy kollégátok (egy szinten vagy alsóbb esetleg felsőbb szinten levő) sír? Nem vesztek róla tudomást vagy megkéritek menjen el, amíg sír, vagy megölelitek, stb? Illetve fordítva hogy reagáltak a munkahelyeteken, ha sírtatok?

Figyelt kérdés

Köszönöm előre is a válaszokat!

Én most nagyon sokat sírtam az elmúlt egy hónapban a munkahelyen egy munkahelyi dolog miatt, ami eléggé fájt nekem (és még mindig fáj) és innen jutott eszembe a kérdés.



2016. dec. 30. 18:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátnőm egyben közvetlen kolléganőm, őt megvigasztalnám nyilván (meg volt is már rá példa), de én nem vagyok túl jó vigasztalásban, rám nem lehet számítani ilyen helyzetben, elviccelném a dolgot..
2016. dec. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én úgy teszek, mintha nem venném észre, mivel felszínes a viszonyunk a kollégáimmal. Egyik minden második nap sír valami miatt, szóval nála amúgy se érdekel épp min akadt ki már megint.


Én egyetlen egyszer sírtam munkahelyen, mert anyukám kórházba került, és bezárkóztam a vécére, hogy ne vegyék észre.

2017. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!