Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 26 évesen még sosem volt...

26 évesen még sosem volt munkahelyem, lehet rá esély?

Figyelt kérdés

Tanultam érettségi után de a 3/4 után abbahagytam, mert a főiskolai környezet nem jött be. Utána fizikai munkásként dolgoztam rokonomnál.


Az életrajzom gyakorlatilag tök üres, mert azt nem írom bele, hogy van egy félkész diplomám. Felvesznek egyáltalán valahova majd így?



2017. jan. 2. 18:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem jelent jót, ha beleírja, hogy bár elkezdte a fősulit de nem fejezte be. Ebből rögtön lejön az embernek egy negatív tulajdonsága, hogy nem kitartó.
2017. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi nincs abban, ha valaki 18 éves koráig nem tudta kitalálni, hogy mivel akar foglalkozni egy életen át, esetleg ha rájön, hogy egy szak nem neki való abbahagyja. Nem mindenki gondolkozik így, de nem hiszem, hogy a legtöbb helyen instant visszautasítást kapna valaki emiatt. Amit egyedül furcsálnék, hogy nincs is benne motiváció, hogy folytassa.
2017. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!