Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mennétek dolgozni? Tartanom...

Ti mennétek dolgozni? Tartanom kell a terrorveszélytől?

Figyelt kérdés

Bécsben dolgozom nagyobb koncerteken. Mellete tanulok még, tehát nem vagyok családfenntartó, csak a szüleim kiadásaihoz járulok hozzá, Pl. ruházom magam.

Többen mondták, hogy hagyjam abba, ne kockáztassak semmit. Van alapja a dolognak? Nem tudom, mit tegyek... :(


2017. jan. 2. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Épp ez a terroristák célja, hogy terrorban tartsanak. Nem szabad ilyenektől félni, különben az ember ki sem mozdulhatna sehová, mondván "mi lesz, ha épp akkor történik valami".

Nyugodtan folytasd, és próbálj meg ne is kattogni ezen.

2017. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Ennyivel az utcára se menj, mert elüt az autó.

Amúgy ne a mi véleményünk számítson, ha volt arra eszed hogy külföldre menj dolgozni, akkor legyen elég eszed eldönteni hogy mit akarsz.

2017. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem Bécsben nem sokkal nagyobb az esélye egy terrorcselekménynek mint akár Budapesten vagy Pozsonyban. Még karácsony előtt mendegéltem a Schwedenplatzon egy sétabot esernyővel és megállított egy rendőrautó, hogy megkérdezzék mi van nálam. Mondtam nekik, hogy walking stick umbrella, erre hülyén néztek, majd szó nélkül tovább hajtottak. Szóval eléggé résen vannak.
2017. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Csak a magyar média riogat állandóan hamis, vagy éppen hazug hírekkel. Sokat járok Bécsbe, de a bécsiek sem tartanak a terrorveszélytől. Sőt! Láttam panziók hirdetéseit, amelyben migránsoknak kínálnak szállást és teljes ellátást. Az osztrák állam fizet nekik ezért.
2017. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szüleim kiadásaihoz járulok hozzá ennél a pontnál mondtam azt dögölj is meg...
2017. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Miért kedves Utolsó? Jobb lenne, ha elvárnám, hogy mindent a seggem alá rakjanak? Szerintem úgy korrekt, hogy ha az ember tud, akkor dolgozzon egyetem mellett és fizesse a saját ruháját meg esetenként kajáját... Annyival könnyebb a szüleinek.

2017. jan. 3. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!