Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugy utalom mar magam semmire...

Ugy utalom mar magam semmire se vagyok jo semmihez se ertek munkam sincs mindig itthon vagyok halalvagyam van mit tehetnek?

Figyelt kérdés
az a baj egyszeruen semmi nem erdekel mondjuk teny h semmiben nem vok jo, letezem de h minek azt mar en se ertem, ugy megolnem magam csak nem akarom h csaladnak rossz legyen, eletkedvem sincs beilleszkedni se tudok sehova aluliskolazott vagyok, de en vhogy szeretnek egy olyan allast talalni amit meg tudok csinalni es ahonan nem rugnak ki. hogyan jojjek ra arra h milyen allas lenne jo nekem??? gyarakal az a baj h 3 muszakosak es azt nem birom megszokni, ha nem aludhatok ejszaka hanyingerem lesz meg rosszul leszek teljesen azok azert nem jok😢 24f

2016. júl. 18. 16:26
 1/8 anonim válasza:
Mit jelent hogy alul iskolázott 8 általános? Valami biztos van amihez értesz biztosan szeretsz valamit vagy van hobbid, de hát ilyen hozzáállással..
2016. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg valami szakmát nem szeretnél elvégezni? Az első OKJ ingyenes.
2016. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Munkaügyin keresztül ingyen el tudsz végezni okj-s képzést, csak nézd meg előtte azt is, hogy azzal hol tudnál elhelyezkedni és mennyire keresett szakma. A munkaügy ebben tud segíteni, használd ki és tanulj. Másik meg vannak gyárak ahol csak 2 műszak van, keress esetleg olyat magadnak, ha nincs akkor tanúlj.
2016. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nincs hobbim semmit se szeretek csinalni magatol az elettol a letezestol is undorodom nem ertek semmihez se pont ezert utalom magam ennyire de egy allas megiscsak jo lenne ha mar letezek, bar legszivesebben magamba szurnam a konyhakest
2016. júl. 18. 16:52
 5/8 A kérdező kommentje:
munkaugyin probaltam tobbszor is tanfolyamot vagy nem vettek fel vagy nem indul jelenleg is varok egyre azt mondjak indul de mar eltelt egy honap semmi erdeklodtem azr mondtak majd ugyse lesz ebbol se semmi mar most latom
2016. júl. 18. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha valaha rosszkedvű voltam akkor mindig a szívemre hallgattam és azt csináltam. A gyári robotolás engem is lehangolt, no nem vagyok lusta hanem a rabszolgasors nem volt az én világom. De megélni máshogy is meg lehet persze úgy hogy becsületes marad az ember. Például a szüleim háztáji gazdaságában tevékenykedtem és így szabad és jókedvű voltam.

Tehát ne félj kipróbálni azon vágyaidat amiről úgy érzed hogy jobb kedvet okozna.

2016. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
menj el pszichiáterhez mert depressziós panaszaid vannak de a jó hír hogy ezen kiválóan lehet segíteni antidepresszívummal :)
2016. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta kérdező? :)
2016. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!