Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az ilyen főnökkel mit lehet...

Az ilyen főnökkel mit lehet tenni? Nem érti meg hogy hülyeséget kér.

Figyelt kérdés
Mondok egy hasonlatot. Pl. megkér a főnök hogy vegyek egy jó notebook-ot a Media Marktból. Erre ad egy ezrest. Elmagyarázom neki mi a szituáció, erre agresszív lesz. Ilyen emberrel mit lehet kezdeni?
2017. jan. 9. 15:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt hosszú távon nem lehet, hogy pl. céges autó kell, ad valamennyit, én erre felmegyek a lego.com-ra vagy a matchbox.com-ra és ott nézek valamit.
2017. jan. 9. 16:26
 12/16 anonim ***** válasza:
valts munkahelyet
2017. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mát megtettem.
2017. jan. 9. 16:34
 14/16 anonim ***** válasza:

"8 Elég szolgalelkű vagy te nyolcas!"


Ha ismernél, nem ezt mondanád. :) Csak tudom, minek mi a következménye, tapasztalat útján. A megoldás, amit felvetettem, egyáltalán nem szolgalelkűségre vall, hanem a szituáció megoldása felé visz, a méregfogat kihúzva (agresszió).

2017. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És hogyan lett agresszív?
2017. jan. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Attól, hogy belátod, hogy hossszútávon mi a célravezető és nem piszkálod azt, aki el tud intázni egy időre, attól még nem leszel szolgalelkű..

Arra pedig, hogy ezt hogy kell/kellett volna(azóta már váltottál munkahelyet) kezelni, megpróbáltad *így*, nem ment, hát no, akkor próbáld meg *úgy* addig ameddig megoldást nem találsz rá. Az ilyen embereknek, mint az említett főnök, általában olyan problémáik vannak a másikkal, ami valami sérelemből származik, ezt kell megtalálni.

Mindenkire lehet hatni ;)

2017. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!