Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahely az ilyen?

Milyen munkahely az ilyen?

Figyelt kérdés

Nem szeretném leírni mivel foglalkoznak ott. A lényeg állómunka és nem bonyolult. 1 hónapja vagyok ott és ezalatt az idő alatt 3 embert küldtek el. 4 jött helyettük. A régiek szerint ez mindig így ment. Múltkor az egyik csaj bement szólni gondok vannak a szerződésével erre másnap elküldték. Egy másik a higiéniára panaszkodott, nem volt wc papír se törülköző. Őt is elzavarták.

Mondjuk nem a legjobb hely de jól fizet. Közben keresgélek mást. Nem tudom mikor mit találok de eljövök onnan én is. Az emberek fele majdnem minden 2. Nap szabadnapot vesz ki.


2017. jan. 10. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
szar
2017. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Magyar munkahely öcsém milyen lenne.


Én olyat is láttam hogy jött a fickó vezetőnek, mindenkivel kézfogás, 2. nap már nem láttuk.


Neki úgy 1 nap elég volt. 1 db.

2017. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A főnökünk nem magyar.

Nem tudom de ennyire szétszórt helyen még nem dolgoztam.

2017. jan. 10. 17:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk én már semmin nem lepődöm meg, ebben az országban.


Most ezzel nem a poltikusokat akarom bántani.

2017. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!